LGCY Power vs Kalifornijski program czystej energii

Kolektory słoneczną pochłaniają energię słoneczną i w inteligentny sposób i zamieniają ją na energię cieplną w naszych domach. Dowiedz się o wadach i zaletach kolektorów.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

owall
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2024, 5:31
LGCY Power vs Kalifornijski program czystej energii

autor: owall » 30 mar 2024, 5:37

Witam, ja i moja rodzina właśnie kupiliśmy dom w Kalifornii, a znajomy znajomego pracuje w firmie Legacy i poprosił nas o wycenę paneli słonecznych. 145 dolarów miesięcznie i co roku następuje wzrost o około 3% przez 25 lat. Jednak przyszedł sprzedawca California Clean i powiedział, że otrzymamy stałą stawkę za 95 dolarów rocznie przez 25 lat. W obu przypadkach pod koniec kadencji będziemy właścicielami paneli słonecznych. I dla obu mielibyśmy 10 paneli https://routerlogin.uno/ https://192168ll.link/.

Chciałbym zaznaczyć, że jeśli sprzedamy dom i przejdziemy na dziedzictwo, a kupujący nie będzie kwalifikował się do zakupu paneli, za zakup paneli pod własnym nazwiskiem pobierana jest opłata w wysokości 250 dolarów. W programie California Clean Energy nie ma żadnych opłat, ponieważ technicznie rzecz biorąc, jeśli dana osoba kwalifikuje się do domu, robi to również w przypadku paneli słonecznych. Recenzje starszej wersji są lepsze niż Kalifornia czysta, czy powinienem mieć starszą cenę? (jestem pewien, że nie, lol)

Wróć do „Kolektory słoneczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów