Azbest jest za darmo

Azbest jest przyczyną takich chorób jak pylica azbestowej czy międzybłoniak opłucny, a ryzyko zachorowania jest największe podczas pracy z materiałami, zawierającymi azbest. Dowiedz się jak bezpiecznie usunąć azbest.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

sebastian.w
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 10 sty 2018, 22:06
Re:

autor: sebastian.w » 13 sty 2018, 13:24

Andrzej Wilhelmi pisze:Nie jest to żadna zabawa a zdrowy rozsądek nakazuje usunąć szkodliwy materiał. Azbest nie truje bo nie jest trucizną. A tym bardziej nie truje "życia" co najwyżej szkodzi zdrowiu gdyż jest nieusuwalny z płuc. Może być przyczyną powodująca powstanie "raka" płuc. Pozdrawiam.


Mam nadzieję że widziałeś jak "utylizują" płyty eternitu. Jak nie to nie jest trudno się domyśleć ląduje w dołach w gołej ziemi. Tam z pewnością nie będzie nam zagrażał wnioskując z tych wszystkich badań. Przecież nie będziemy go wdychać tylko pić gdy skazi wody gruntowe i wszystko inne a to będzie już zdrowe. Jak nie wierzysz podpytaj się gdzie go zwożą nie chodzi mi o punkty gminne bo tam wszystko super szczelnie na paletach i w streczu tylko o punty gdzie gmina wywozi. Co do szkodliwości tylko w naszym kraju jest taka nagonka. Jedź do Belgi, Holandii tam co drugi starszy dom ma dach z tak "rakotwórczego" materiału i wszyscy mają się świetnie. Tak jak już tu wielu pisało 1000 kroć bardziej szkodliwe jest ściąganie (nie wspominam o utylizacji) płyt niż leżały by nie tylko 30 lat ale i nawet 100.


Wróć do „Azbest na dachu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Gotowe projekty domów