Strona 1 z 1

czy budowal ktos w systenie lekkiego budownictwa szkeletoweg

: 20 wrz 2007, 0:07
autor: monika7800
pytam bo sie zastanawiam nad tym systemem ale nie wiem jak to w praktyce wyglada w polsce.
podoba mi sie projekt domu, jest na prawde sliczny te tylko ze zaprojektowany w budownictwi tradycyjnym w Polsce czyli pustaki zaprawa i takie tam. nie wiem czy w takim projekcie moge zmienic material budowlany na drewno? a jak moge to czy pociaga to za soba jakies inne zmiany? moze mi ktos odpowiedziec na to pytanie?
a moze jeszce ktos wie czy to si w polsce oplaca?wiem ze jest juz sporo takich firm ale zawsze lepiej zapytac kogos kto juz moze ma taki dom.

pozdrawiam

ps.
po wiekszym zorientowaniu sie doszlam do wniosku ze musze zrobic projekt indywidualny, ale problem dalej istnieje, poniewaz jestem za granica, a czas mnie nagli ( dziekuje za porady)

: 20 wrz 2007, 21:20
autor: Zenon
Zamiana nie jest taka oczywista.
Ja budowałbym w technologii tradycyjnej.

: 09 paź 2007, 19:38
autor: roki83
witam tez jestem zainteresowany budowa domku w systemie kanadyjskim i tez proszę o jakieś wskazówki. Jak sie mieszka, ile kosztuje taki domek o powierzchni okolo 150m2. Z góry wielkie dzieki

: 09 paź 2007, 21:35
autor: Picadoor
No to może hop-siup na stronkę, co? Skoro chcecie Państwo w drewienku.

http://www.vidal.com.pl/

Polski producent, znany w UE od lat.

A tak a'propos: czemu kupujecie projekty "ceglaków"? skoro chcecie "drewniaki", co?

Gdybym to ja miał zbudować, to: zleciłbym zrobienie projektu w wybranej technologii dla jakiegoś biura projektów, oczywiście sugerując założenia, chyba powinno wyjść kosztowo na to samo - bez adaptacji i zbędnych "kombinacji".

: 28 lut 2008, 11:20
autor: FHU KS
Witam serdecznie
Odnośnie projektu - firma którą mam przyjemność reprezentować realizuje tz budownictwo drewniane w systemie prefabrykacji realizuje każdy projekt czy wykonany w technologii tradycyjnej czy drewnianej /posiadamy własne biura projektowe/ - odnośnie technologii odradzam budowy w technologii kanadyjskiej /wiele wad/, oraz rzecz najważniejsza to jakość drewna / musi ono posiadać certyfikat, TUV itp/ i jeszcze jedno polecam firmy które posiadaja doświadczenie na rynkach zachodnich / inne wymogi / więcej informacji prosze pisać

: 28 lut 2008, 15:34
autor: fruzin

witam

: 10 kwie 2008, 20:45
autor: domiz
prosze zapoznać sie ze stroną xxxxxx

: 10 kwie 2008, 21:34
autor: Przemek
napisz coś od siebie a nie odrazu na stronkę kierujesz ...

Re:

: 11 kwie 2008, 13:15
autor: domiz
a co mam napisac od siebie wszystko jest napisane na tej stronie jasno i na temat a od siebie moge dodac tylko tyle, ze jestes nie miły.Pozdrawiam

: 11 kwie 2008, 14:34
autor: Przemek
nie miły ? :)
jasne spamerzy mnie nie lubią
forum to miejsce wymiany uwag i doświadczeń i do tego właśnie namawiam

Panie miły ...