Strona 1 z 1
Glazura na suficie czy warto ?
: 21 lut 2013, 17:22
autor: maydayxxx
Re: Glazura na suficie czy warto ?
: 21 lut 2013, 19:35
autor: MassiArmatura
Przyznam szczerze,że pomysł jest bardzo oryginalny i widziałem już łazienki w takiej aranżacji,czyli płytki na suficie. Myślę,że jeśli trafnie dobierzesz kolor,to ma to sens,warto spróbować.
Re: Glazura na suficie czy warto ?
: 24 lut 2013, 15:02
autor: UNICOM
Chcesz miec lazienke czy MASARNIE???
Plytki na suficie to sie w rzezni robilo.
Jezeli juz chcesz jakas plytke na suficie. to jezeli masz sufit podwieszany i lampy halogenowe w suficie to w tych miejscach przyklej plytke kwadratowa (w odcieniu podobnym do scian) diagonalnie do scian
Re: Glazura na suficie czy warto ?
: 25 lut 2013, 16:07
autor: grupa-remontowa
Ostatnio na suficie kładłem płytki na myjni. Ale jeśli klient sobie życzy w łazience to proszę bardzo. Cena podstawowa 100zł/m2 plus oczywiście przygotowanie sufitu.

Re: Glazura na suficie czy warto ?
: 25 lut 2013, 20:21
autor: MojMarket24
Moim zdaniem nie przytłoczysz pomieszczenia,tym bardziej jeżeli dasz sufit podwieszany i do tego także diody LED. Bardzo fajna aranżacja no z tym,ze dosyć kosztowna ale w końcu coś za coś.