Strona 1 z 1

Projekt inteligentnego domu LCN

: 02 gru 2008, 11:23
autor: mr. ktoś
Witam,

Czy byłaby możliwość, aby ktoś udostępnił mi projekt swojego domu wraz z inteligentną instalacją LCN? Oczywiście nie nie musi być cały, może być parter lub piętro i chodzi mi tylko o skan albo zrzut ekranu. Jestem zainteresowany tym systemem ale chciałbym zobaczyć jak to wygląda na papierze. Niestety nigdzie nie mogę tego znaleźć... Z góry dziękuje za pomóc

Jeśli ktoś mógłby mi to wysłać to proszę o info a wyślę adres e-mail na PW.

: 03 gru 2008, 13:22
autor: mr. ktoś
temat do zamkniecia.

Projekt lub wycena LCN

: 27 lut 2009, 22:04
autor: Jariwo7
Witam
Jeżeli ktoś z regionów śląska, opolszczyzny lub dolnego śląska poszukuje wykonawcy systemu LCN i nie tylko to polecam się.
Wycena bez żadnych zobowiązań zawsze bezpłatnie, projekt - to już temat do uzgodnienia.


Zapraszam

Re: Projekt inteligentnego domu LCN

: 26 paź 2009, 20:14
autor: mosskit
Chciałbym odświeżyć temat. Mógłby ktoś podesłać jakiś projekt instalacji LCN, skan, zrzut? Ew. polecić jakieś publikacje na temat praktycznych rad projektowania sieci LCN?

Re: Projekt inteligentnego domu LCN

: 31 paź 2009, 15:12
autor: controlhome
mosskit pisze:Chciałbym odświeżyć temat. Mógłby ktoś podesłać jakiś projekt instalacji LCN, skan, zrzut? Ew. polecić jakieś publikacje na temat praktycznych rad projektowania sieci LCN?
Proponuję zgłosić się na szkolenie pierwszego stopnia z LCN. Jest darmowe, dostaniesz trochę materiałów na CD, zobaczysz jak to działa i sam spróbujesz swoich sił w programowaniu.

Pozdrawiam
ch