UWAGA: GAZ Z AMERYKI BĘDZIE.
: 06 lip 2017, 21:22
Krótki opis witryny
https://www.forumbudowlane.pl/
Wszelkie ogrzewania hydrauliczne nie nadają się do współczesnego budownictwa.
A co wspólnego ma gaz z budownictwem.DRJ pisze:Co to ma wspólnego z gazem z Hahameryki?
Nawet na tym forum jest sporo osób źle wykształconych, co nawet w XXI wielu oszukują innych, że ogrzewanie węglem czy gazem jest najtańsze.DRJ pisze:Ale przeciętni spalacze węgla, gazu i plastiku twierdzą że jest zupełnie inaczej.
Nie lepiej spytać: po co Polsce gaz? Ogrzewanie gazem, to kompletny brak wiedzy. Czy ciemnota musi decydować?DRJ pisze:"Czy Polsce opłaca się sprowadzać gaz ze Stanów Zjednoczonych?
Znawcy tematu są jednomyślni – absolutnie nie. I to pomimo, że nasz kraj i tak płaci Rosji jedną z najwyższych stawek.
Gaz, który przypływa ze Stanów Zjednoczonych, jest droższy od przesyłanego przez Gazprom o ok. 80%.
Najwięcej kosztów generuje skroplenie i transport, twierdzą eksperci.
W wywiadzie, jakiego udzielił „Super Expressowi” Andrzej Szczęśniak, analityk rynku paliw i energii, możemy przeczytać, że rząd będzie musiał najprawdopodobniej przenieść część kosztów związanych z pozyskiwaniem wspomnianego surowca zza Oceanu przenieść na społeczeństwo.
– Niedawno słyszałem ciekawą wypowiedź ministra Krzysztofa Tchórzewskiego, który stwierdził, że jeszcze trzeba się z Amerykanami potargować.
Świadczy to o tym, że tej umowy z USA nie podpisano jeszcze z prostego powodu – cena za amerykański gaz jest potwornie wysoka. I ta umowa z USA byłaby katastrofą – konstatuje Szczęśniak."![]()
Za: https://medianarodowe.com/o-tym-pis-mow ... atastrofa/