Strona 1 z 1

Kran z wrzątkiem

: 25 maja 2011, 6:26
autor: Administrator
Na rynku pojawiły się baterie kuchenne, które zapewniają nie tylko ciepłą i zimną wodę, ale także i wrzątek. Przeczytaj temat >>

Kran z wrzątkiem

: 25 maja 2011, 6:26
autor: facet1
jestem ciekawy ceny takiej baterii wraz z grzałką bo pomysł toś nowatorski i więcej miejsca na bladzie kuchennym

Re: Kran z wrzątkiem

: 25 maja 2011, 11:33
autor: merkanty
ciekawe czy można ew. tym zaparzyć herbatę??

: 27 maja 2011, 12:44
autor: Luka
herbatę można parzyć, jak i wszystko inne (kawa, warzywa, odkażanie sztućców itd).

: 24 sie 2012, 20:00
autor: EVA77
Mam taki kran w domu i szczerze jestem zawiedziona. Fakt, ogromna wygoda, ale sposob dzialania kranu, tragedia. Na reklamach pieknie, ladnie wyglada, efekt jest calkiem inny. Gdy woda leci z kranu, wytwarza sie mnostwo pary, a kran zachowuje sie jakby mial zaraz wybuchnac. Wzywalismy nawet serwis bo myslelismy ze cos jest nie tak, niestety tak to w rzeczywistosci wyglada.Za ta cene, nie jest to warte.

Re: Kran z wrzątkiem

: 25 sie 2012, 17:04
autor: Kociol_net
Faktycznie,para o której piszesz w przypadku bardzo ciepłej wody,może być bardzo uciążliwa,dlatego też o wiele lepiej sprawdzi się bateria z regulacją temperatury,lub też grzałka do boilera,gdzie ustawiasz stałą temperaturę ciepłej wody.

: 04 cze 2015, 14:59
autor: Izabela Korwińska
To byłby wypas, ale woda musiałaby być idealna, nie każda kranówka się nadaje. Taki kran i granitowy zlewozmywak mi się marzy w kuchni http://artelis.pl/artykuly/65253/Zlewoz ... -do-koloru