Strona 1 z 1

instalacje grzewcze

: 30 wrz 2009, 14:55
autor: Przemek
na jakim etapie budow wykonujecie instalache grzewcze ?

Re: instalcje grzewcze

: 30 wrz 2009, 16:40
autor: adamis
Stan surowy, zamknięty. Bardzo dobrze się robi, jak są tynki.