Strona 1 z 1
rezygnacja z piecyka gazowego na rzecz podgrzewacza elektr
: 29 lip 2015, 11:44
autor: Ziółkowska Studio
del
Re: rezygnacja z piecyka gazowego na rzecz podgrzewacza elek
: 29 lip 2015, 15:54
autor: Bolas
Wszytko zależy od tego jaki jest stan prawny w lokalu. Każdorazowo będzie on wymagał pozwolenia zarządcy jak również gazowni. Zmniejszenie zapotrzebowania może skutkować że za przesył będziecie płacić więcej niż za zużycie w przypadku kiedy np. zostanie kuchenka gazowa. \
Jeżeli natomiast całkowicie rezygnujecie z gazu to nie ma problemu wystarczy tylko taki fakt zgłosić do gazowni która zdemontuje licznik i zaplombuje przyłącze.
Re: rezygnacja z piecyka gazowego na rzecz podgrzewacza elek
: 04 sie 2015, 15:20
autor: Javier
To bardzo dobra decyzja, pewnie też w dużej mierze podyktowana względami bezpieczeństwa. Jak szukasz podgrzewaczy elektrycznych to spory wybór jest tutaj
http://przeplywowe.pl i co ważne spotkasz się tam z miłą, kompetentną obsługą. Sądzę, że w poruszonym przez Ciebie problemie też będą w stanie pomóc. Pozdrawiam.
Re: rezygnacja z piecyka gazowego na rzecz podgrzewacza elek
: 31 sie 2015, 6:52
autor: Konsultant-marki-Junkers
Ziółkowska Studio pisze:Dzień dobry,
jakich formalności trzeba dopełnić żeby w mieszkaniu (kamienica 1940) zrezygnować z piecyka gazowego na rzecz podgrzewacza elektrycznego na wodę. CO już jest z miasta. Dodam, że kamienica znajduje się na obszarze objętym rejestrem zabytków.
Pozdrawiam
Przed podjęciem decyzji o rezygnacji z przepływowego gazowego podgrzewacza wody, warto porównać koszty związane z przygotowaniem c.w.u. przy pomocy urządzeń elektrycznych a urządzeń gazowych. Jedna kWh energii elektrycznej w chwili obecnej jest najdroższym nośnikiem energii. Podgrzewanie wody prądem będzie z pewnością droższe.
Pozdrawiam,
Konsultant marki Junkers