Strona 1 z 1
Dach z blachy falistej - uszczelnienie?
: 31 sie 2009, 12:20
autor: dariusz_32
Witam może ktoś podpowie jak uszczelnić dach z blachy falistej. Po prostu zostały poszczególne arkusze blachy za mało pozakładane na siebie i przy większej ulewie przecieka. Chciałbym niskim kosztem to zrobić. Jak uszczelnić łączenie blach.
Re: Dach z blachy falistej - uszczelnienie?
: 31 sie 2009, 12:29
autor: Zibi1000
dariusz_32 pisze:Witam może ktoś podpowie jak uszczelnić dach z blachy falistej. Po prostu zostały poszczególne arkusze blachy za mało pozakładane na siebie i przy większej ulewie przecieka. Chciałbym niskim kosztem to zrobić. Jak uszczelnić łączenie blach.
Silikon dekarski.
Podnieść, zaplikować silikon , dokręcić

Re: Dach z blachy falistej - uszczelnienie?
: 31 sie 2009, 19:58
autor: kielo
Zibi1000 pisze:dariusz_32 pisze:Witam może ktoś podpowie jak uszczelnić dach z blachy falistej. Po prostu zostały poszczególne arkusze blachy za mało pozakładane na siebie i przy większej ulewie przecieka. Chciałbym niskim kosztem to zrobić. Jak uszczelnić łączenie blach.
Silikon dekarski.
Podnieść, zaplikować silikon , dokręcić

I na ile ten sylikon wytrzyma rok dwa i co dalej