Instalacja fotowoltaiczna

Domowe prace związane z prądem mogą być bardzo niebezpieczne. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat instalacji elektrycznych począwszy, od wymiany kontaktu po podłączenie prądu.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Urbaniak51
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 kwie 2020, 10:04

Instalacja fotowoltaiczna

Post autor: Urbaniak51 »

Witam. Chciałem zatrudnić firmę zajmującą się instalacjami solarnymi i fotowoltaicznymi i poszukuję, dobrej, firmy . Jakieś propozycje z waszej strony?

Radekrak
Aktywny
Aktywny
Posty: 139
Rejestracja: 29 sty 2018, 15:49

Re: Instalacja fotowoltaiczna

Post autor: Radekrak »

W zasadzie wiele osób nie mówi, czy solary są właśnie wydajnie, czy nie... Firma oemenergy.pl/kontakt/ z którą się ostatnio kontaktowałem w tej sprawie, przedstawiła ofertę, jestem zainteresowany, ale ile to mi da prądu? No nie wiadomo. Mam nadzieję, że warto będzie inwestować z tą naszą pogodą.

Cudek17
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 25 lut 2020, 10:20

Re: Instalacja fotowoltaiczna

Post autor: Cudek17 »

Ja skorzystałem z oferty Elektromasters i jestem zadowolony, instalacja dobrze zaplanowana, dodatkowo podłączyli wszystko osobiście, zaproponowali rozwiązania, które w danym momencie również od strony ekonomicznej były najlepsze. Jak dla mnie faktycznie na taką instalację współcześnie warto się zdecydować.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje elektryczne”