Stary dom i dużo pytań

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

LovelyMadame
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 sty 2020, 15:09

Stary dom i dużo pytań

Post autor: LovelyMadame »

Cześć! Nie znalazłam podobnego tematu, a potrzebuję porady fachowców :mrgreen:
Jeśli nie ten dział itd to proszę o przeniesienie :D

Problem: Mam dom, który stoi ponad 10lat nieużywany. Nieużywany w tym przypadku oznacza wszystko - nieogrzewany, bez prądu, wody, wykorzystywany przez "uprzejmych" sąsiadów jako melina, miejsce spotkań itd. :?: :( :shock:
Nic z tych rzeczy nie jest moją winą, więc proszę bez komentarzy typu "dlaczego?". Dom ten jest mój od kilku dni, a już chciałabym zacząć działać. Tylko od czego zacząć? Co może pomóc w przegonieniu wrednych, wścibskich sąsiadów, złodziei itd ? :idea:
W pierwszej kolejności chciałabym zająć się zabezpieczeniem terenu, ale zależy mi również na dość niskich kosztach.
Ciężko mi to samej wszystko ogarnąć. Nawet skrzynka z elektryką - która była przed domem - jest zniszczona, więc wszyscy dookoła wiedzą, że nie ma prądu :evil:

Dziękuję za każdą radę!
Myślę, że wszystkie komentarze się przydadzą!

Z chęcią też odpowiem na wszelkie pytania :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”