Witajcie,
Jaki jest mniej więcej koszt podwyższenia działki o powierzchnie 2000 m2? Nie chciałbym tam żadnego gruzu - tylko materiał naturalny - ziemia itp.
Rozumiem że trzeba nawieźć materiał i następnie go rozprowadzić? Czyli cięzarówka i koparka niezbędne ?
Działka wygląda na obniżoną obok otaczającego terenu około 2m więc dobrze byłoby to wyrównać teren do zera o te 2m w górę. Jaki może być Koszt takiego przedsięwzięcia? Dodatkowo na ten moment działka wygląda na teren nieco podmokły teren nie ma tam stojącej wody. W jednym miejscu pojawia się odrobina wody i szczątkowe rośliny lubiące wodę jak tatarak.
Na co uważać przy zakupie takiej działki? Z drugiej strony działka ma plusy: względnie dobrą cenę, ubocze, blisko lasu i jeziora i dobrze skomunikowana z miastem. Sąsiedztwo jest zabudowane - w zasadzie działka ma sąsiedztwo domków (niezbyt gęsta zabudowa) z wszystkich stron.
Z góry dzięki za sugestie. Teram poważny więc nie chciałbym wtopić. Miejsce warte zachodu, dlatego pytam.
Podwyższenie terenu działki
Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl
-
srebrnylis
- Zainteresowany

- Posty: 40
- Rejestracja: 05 mar 2017, 22:04
-
Nephalim123
- Aktywny

- Posty: 263
- Rejestracja: 03 sie 2017, 8:00
Re: Podwyższenie terenu działki
Koszt podwyższenia terenu działki zależy od bardzo wielu czynników. Polecam przy działce wbić informacje - "przyjmę ziemię". Mi się tak udało,podnieśliśmy teren z praktycznie darmową ziemią 