Instalacja fotowoltaiczna

Kolektory słoneczną pochłaniają energię słoneczną i w inteligentny sposób i zamieniają ją na energię cieplną w naszych domach. Dowiedz się o wadach i zaletach kolektorów.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Kriss9
Aktywny
Aktywny
Posty: 256
Rejestracja: 05 lut 2018, 11:40

Instalacja fotowoltaiczna

Post autor: Kriss9 »

Jaką firmę polecacie która zajmuje się instalacją fotowoltaiczną chciałem zrobić taką w swoim domu

Awatar użytkownika
ChybaRyba1
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 81
Rejestracja: 13 wrz 2018, 10:17
Kontakt:

Re: Instalacja fotowoltaiczna

Post autor: ChybaRyba1 »

Szczerze polecam firmę Sunergo! Jest to profesjonalny zespół, który zna się na rzeczy. Warto również poczytać ich bloga - https://sunergo.pl/blog/ - zamieszczają w nim podstawowe informacje na temat fotowoltaiki w Polsce. Teksty są przystępnie napisane, także raczej nikt nie będzie miał problemu z lekturą. :)

Marteczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 24 cze 2019, 14:05

Re: Instalacja fotowoltaiczna

Post autor: Marteczka »

[quote="ChybaRyba1"]Szczerze polecam firmę Sunergo! Jest to profesjonalny zespół, który zna się na rzeczy. Warto również poczytać ich bloga - https://sunergo.pl/blog/ - zamieszczają w nim podstawowe informacje na temat fotowoltaiki w Polsce. Teksty są przystępnie napisane, także raczej nikt nie będzie miał problemu z lekturą. :)[/quote]

O dzięki! To ja też sobie ich sprawdzę :)

miki789
Aktywny
Aktywny
Posty: 256
Rejestracja: 27 lis 2015, 10:21

Re: Instalacja fotowoltaiczna

Post autor: miki789 »

U mnie panele zakładali pracownicy z https://solsum.pl i naprawdę dobrze wszystko wykonane, instalacja pracuje można czekać na zwrot kosztów i budowanie oszczędności.

szari
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2155
Rejestracja: 05 wrz 2013, 9:15

Re: Instalacja fotowoltaiczna

Post autor: szari »

miki789 pisze:U mnie panele zakładali pracownicy z https://soldupsko.pl i naprawdę dobrze wszystko wykonane, instalacja pracuje można czekać na zwrot kosztów i budowanie oszczędności.
Jeszcze poprosimy zdjęcie z wykonanej reklamy
Tomasz_Brzeczkowski pisze:Przyczyną smogu w Polsce jest wentylacja grawitacyjna

borowiec73
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 30 kwie 2019, 9:59

Re: Instalacja fotowoltaiczna

Post autor: borowiec73 »

Jeśli szukasz firmy z okolic małopolski/śląska to polecam PV Projekt panowie montowali moją instalację, wszystko działa jak trzeba a dodatkowo ceny mają przystępne

szari
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2155
Rejestracja: 05 wrz 2013, 9:15

Re: Instalacja fotowoltaiczna

Post autor: szari »

Leoviridis pisze:Witam serdecznie.
Jeśli macie Państwo jakieś pytania dotyczące fotowoltaiki to proszę pisać odpowiem na wszystkie. Można również pisać na info@leoviridis.com. Pracuje w firmie Leoviridis- Zielony Lew, i zajmuję się montażem i sprzedażą fotowoltaiki.
Ze swojej strony serdecznie polecam instalacje fotowoltaiczne, jeśli zamontuje je doświadczona firma a odpowiednie podzespoły będą od dobrych producentów to będzie działała kilkadziesiąt lat. Zwrot inwestycji będzie w kilka lat, kolejne lata to czysty zysk.
Pani mi coś zaproponuje mam 7,3kWp w panelach i za dużo prądu do zużycia panele 6 lat na dachu a Pani mówi o zwrocie kilku lat proszę o kontakt bo za wcześnie zainstalowałem PV i teraz tracę zamiast zyskiwać.. Ratuj mnie swoim łgarstwem!
Tomasz_Brzeczkowski pisze:Przyczyną smogu w Polsce jest wentylacja grawitacyjna

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kolektory słoneczne”