WC podtynkowe - samodzielny montaż

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

WC podtynkowe - samodzielny montaż

Post autor: Redakcja »

Wc, bez widocznych na zewnątrz elementów instalacyjnych prezentuje się efektownie i podnosi estetykę całej łazienki. WC podtynkowe - samodzielny montaż >>
Redakcja

Bossman
Aktywny
Aktywny
Posty: 211
Rejestracja: 04 cze 2013, 8:51
Lokalizacja: Suwałki

WC podtynkowe - samodzielny montaż

Post autor: Bossman »

No ja sam w domu zamontowałem cały stelaż i miskę z Roca. Nie było to nie wiadomo jak trudne. Teraz całość wygląda bardzo estetycznie i zrobiło się więcej miejsca w łazience.

gumis82
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 18 paź 2015, 13:37

Post autor: gumis82 »

u mnie stelaż mocował mąż i dał radę, kupiliśmy stelaż podtynkowy KKPOL, słyszeliśmy że mają bardzo dobre stelaże a i wybór płytek przycisków też mnie zachęcił, znalazłam wszystko na kkpol.com

ODPOWIEDZ

Wróć do „Łazienki”