Jaki profil okine wybrać

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

adi7
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 26 sty 2007, 14:20

Jaki profil okine wybrać

Post autor: adi7 »

jak w temacie, na co zwrócic uwagę przy zakupie i montażu aby było ok?

adi7
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 26 sty 2007, 14:20

Post autor: adi7 »

ma ktos z was okna z irplastu co o nich sadzicie?

mack74
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 24 maja 2006, 14:17
Lokalizacja: koszalin

Post autor: mack74 »

Witam,

Jesli masz kupować okna to zwróć uwagę na markę fabryki , opinię o niej ( moja propozycja to :Oknopalst, MS, Avante)- to po pierwsze; po drugie opinia o dealerze sprzedającym okna danej firmy - wtedy dowiesz się także jak montują , jak jest z jakoscią: po trzecie terminy, gwarancje , wyposażenie okien.

Pozdrawiam
mack74

OKNOTEST
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 51
Rejestracja: 25 mar 2007, 13:14
Lokalizacja: Cała Polska - Poznań
Kontakt:

Post autor: OKNOTEST »

Radzimy Ci abyœ przy zakupie przede wszystkim zwrócił uwagę na to jaka jest treœć umowy, którš zawierasz z dostawcš. Zapoznaj się z treœciš karty gwarancyjnej na zamawiane okna. Nie ma karty gwarancyjnej zrezygnuj z zakupu. Trafiłeœ na kiepskš firmę. Możesz jeszcze spytać o wiele różnych zagadnień zwišzanych z konstrukcjš zamawianych przez Ciebie okien ale o co konkretnie pytać możemy Ci powiedzieć jak nam powiesz jakie okna Cię interesujš, jakim powinny się charakteryzować współczynnikiem przenikania ciepła i jaki powinny mieć współczynnik tłumienia hałasu, w jaki sposób chcesz rozwišzać problem wentylacji w twoim mieszkaniu. Chętnie pomożemy Ci w wyborze ale potrzebujemy więcej informacji z Twojej strony. Jeœli jesteœ zainteresowany naszš pomocš prosimy o kontakt, a wczeœniej zerknij na naszš stronę. Pozdrawiamy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Okna i drzwi”