Otwór w stropie betonowym pod schody strychowe składane.

Stropy są jednym z najważniejszych elementów konstrukcyjnych, które oddzielają kondygnacje budynku. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak zbudować, wyciszyć i ocieplić strop koniecznie zapoznaj się z tym działem.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

johny095
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 gru 2011, 10:09

Otwór w stropie betonowym pod schody strychowe składane.

Post autor: johny095 »

Witam, mam problem . Chce zrobić otwór w stropie betonowym pod schody strychowe składane 70x120cm. Pomieszczenie mam o wymiarze 210x210m, ma takie pytani czy jak wykuje ten otwór to będę go musiał później jakoś zabezpieczyć, zalewając wieniec wokół otworu czy nie trzeba nic robić. Czekam na odpowiedz, może ktoś ma inny pomysł jak to zabezpieczyć :lol: Dodam tylko że w miejscu gdzie chce zrobić otwór nie ma żadnej belki.

SGL

Re: Otwór w stropie betonowym pod schody strychowe składane.

Post autor: SGL »

Wykucie tego "otworu" bez zatwierdzonej w urzędzie dokumentacji projektowej będzie bardzo drogo kosztować, jezeli nikt przy "wykuwaniu" czy późniejszej eksploatacji nie zginie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Stropy”