pokrycie betonowego dachu papa

Dachówka ceramiczna, dachówka cementowa a może blachodachówka? Jeżeli stoisz obecnie przed takim wyborem to koniecznie musisz poradzić się innych którzy mają już te doświadczenia za sobą. Zapytaj się, które pokrycie dachowe jest najlepsze.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

adamuk
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 40
Rejestracja: 01 paź 2006, 13:28
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

pokrycie betonowego dachu papa

Post autor: adamuk »

posiadam budynek z betonowym dachem, obecnie jest pokryty papa asfaltowa(conajmniej 3 warstwy), w ostatnim czasie zauwazylem duzo uszkodzen pokrycia. decyzja padla na wymiane czyli usuniecie starych powierzchni i zalozenie nowej

pytanie jaki material zastosowac?
czy przy wykorzystaniu papy termozgrzewalnej nalezy robic pod tym jakis podklad?

jaka grubosc papy zastosowac?
jak wyglada mniej wiecej koszt 1m2 materialu na pokrycie dachu?

bodeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 26 mar 2011, 22:01
Lokalizacja: wwa
Kontakt:

Re: pokrycie betonowego dachu papa

Post autor: bodeek »

Jeżeli zerwiesz wszystkie stare warstwy i ocenisz beton jako nie wymagający napraw to należy podłoże zagruntować. Ja używam na bazie wody lub asfaltowo bitumicznych. Im grubsze papy zastosujesz tym oczywiście lepiej. Podkład oczywiście tez termo, papa na SBS a rozbieżność cenowa jest duża tak jak we wszystkich materiałach.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pokrycia dachowe”