czym i jak docieplic stropodach

Jeżeli chcesz zaadaptować swoje poddasze to koniecznie musisz znać wszystkie aspekty, z jakimi możesz się spotkać przy remoncie poddasza. Oprócz tego w tym dziale poznasz pomysły innych na aranżacje tego pomieszczenia.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

sarzyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 maja 2007, 23:23

czym i jak docieplic stropodach

Post autor: sarzyk »

witam jak i czym najlepiej ocieplic stropodach.

Stropodach w najwyzszym punkcie ma 110zc a najnizszym ok 40 cm.

Powierzchnia dachu to 150m

Dach pokryty jest papa na lepiku ale bedzie wymieniania na pape termozgrzewalna 5,2mm z podkładowa termozgrzewalna.

Chciałem na dach dac styropape ale doszedłem do wniosku ze lepiej bedzie docieplic stropodach.

I tu zastanawiałem sie nad wełna np. z firmy Knauf 20cm koszt 13,13 za metr mimo ze wspołczynnik jest troche gorszy niz isover to isover 15cm kosztuje ok 18,5 za metr a knauf 20cm 13,13 wiec jest róznica.

Teraz jak zacac jaka dac folie najpierw na warstwe gliny piasku paroprzepuszczlna czy paroizaolacyjna potem wełna i na nia cos dawac??

Chciał bym tez dac taka folie srebrna co by odbijała "ciepło" i to moze by cos pomogło w lato co by tak w mieszkaniu nie było ciepło.

Co wy na to??

Był bym bardzo wdzieczny

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poddasze”