Włoska dachówka

Jak dobrać właściwe izolacje do ocieplenia dachu, jaki materiał izolacyjny wybrać? Wełna mineralna a może styropian?

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Chung
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 23 maja 2009, 12:06
Lokalizacja: Olecko

Włoska dachówka

Post autor: Chung »

Znalazłem w Internecie importera dachówki włoskiej(jest też na Allegro -firma Brothers).Dachówki i dachy wyglądaja bardzo ładnie.Czy ktoś ma pokryty dach tą dachówką,lub ktoś z dekarzy krył nią dach.?

Przemek

Post autor: Przemek »

to nie jest jakas nowośc na rynku ?

Chung
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 23 maja 2009, 12:06
Lokalizacja: Olecko

Włoska dachówka

Post autor: Chung »

Przemek firma jest na rynku kilka lat,wystukaj w Google dachówka włoska,to zobaczysz ten towar.Na Allegro podana była cena m2 ponad 40zł/m,ale wydaje się ,że bez VAt.Pozdrawiam.

Przemek

Post autor: Przemek »

nie znalazłem o niej zadnych informacji
www.e-dach.pl to wkońcu portal o dachach

Chung
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 23 maja 2009, 12:06
Lokalizacja: Olecko

Włoska dachówka

Post autor: Chung »

Przemek sprawdź -www.ceramikadach.pl
Pozdrawiam.

Przemek

Post autor: Przemek »

ja znam, a jak chcesz zareklamowac swoja firmę polecam portal www.e-dach.pl mimo wszystko lub oczywiście reklame na forum

kontakt reklama@e-budownictwo.pl

wojtek7
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2010, 16:18
Lokalizacja: Białystok

Re: Włoska dachówka

Post autor: wojtek7 »

widziałem bardzo fajną francuską dachówkę u kumpla w Gorzowie Wlkp. już na dachu. A właściwie pod Gorzowem. Kryła firma Anselmo, czy jakoś tak. Mają też włoską w ofercie, kumpel wziął francuską, chociaż droższa. Wygląda masakrycznie:). Znaczy super:).
Wojtek

Marcin S
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 27 sie 2014, 11:48
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: Włoska dachówka

Post autor: Marcin S »

Jest tych dachów już sporo w Polsce. Zarówno francuskich z firmy Imerys jak i włoskich - tu najwięcej jest z firmy Cotto Possagno - mają rozbudowaną polską stronę internetową. Wystarczy wpisać w google cotto possagno lub dachówki włoskie. Na tej stronie jest galeria z dużą ilością realizacji w Polsce. Mi osobiście te dachy bardzo się podobają - widziałem kilka na "żywo". Ulubione moje kolory to serenissima i d'autore. Cotto Possagno jest też coraz bardziej popularna w Niemczech - mają niemieckie certyfikaty.
Marcin S

maria777
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2015, 10:51

Re: Włoska dachówka

Post autor: maria777 »

Tylko nie Cotto Possagno. Firma znana w Niemczech i w Polsce z totalnego niedotrzymywania słowa i braku etyki biznesowej. Jak chcesz kupić dach to oczywiście wszystko da się załatwić. Jak już kupisz i masz małą reklamację to nagle non capisco, non capisco. Do tego produkt w średnio- niskiej jakości a cena jak za wyższą półkę. Szkoda gadać.

Tomko43
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 689
Rejestracja: 28 mar 2015, 20:11
Lokalizacja: Białystok

Re: Włoska dachówka

Post autor: Tomko43 »

Stawiałbym raczej na firmy o wyrobionej marce od dawna, która ma wielu zadowolonych klientów,. A nie wyszukiwał jakiś dziwadztw, gdzie kontakt będzie organiczony i pewnie bardzo cięzki. Braas to firma, która cieszy się szacunkiem od 50 lat, dają 30 letnia gwarancję i mają wielką sieć dystrybutorów.Stawiałbym własnie dlatego na takich producentów

ICP
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2015, 14:14
Lokalizacja: Lubań

Re: Włoska dachówka

Post autor: ICP »

Jako przedstawiciel Industrie Cotto Possagno na rynku polskim czuję się w obowiązku sprostować informacje zamieszczone przez maria777. Sprzedaż na rynkach zarówno niemieckim jak i polskim odbywa się nie bezpośrednio z fabryki a poprzez przedstawicieli których w Niemczech jest kilku a w Polsce jeden - tak się składa, ... że mnie.
Każdy klient polski który miałby jakikolwiek problem z dachówkami Industrie Cotto Possagno może się bez problemu skontaktować z producentem po polsku (dzwoniąc do mnie lub wysyłając maila) lub do centrali we Włoszech (dział sprzedaży mówi po angielsku) - z tym, że kontakt ten i tak będzie przekierowany do mnie do załatwienia na miejscu. Jestem przedstawicielem ICP na rynku polskim od 7 lat i przez ten cały okres i ok. 200 sprzedanych dachów (wiele po kilka tys m2 na restauracje, rezydencje, kościoły i bazyliki) miałem tylko jedną reklamację dotyczącą wadliwej kolorystyki dachówki - reklamacja ta została niezwłocznie załatwiona poprzez wymianę towaru na wolny od wady.
Muszę tutaj dodać, że niewiele jest firm z branży dachówkowej tak dbających o klienta jak Industrie Cotto Possagno. W przypadku drobnych pomyłek w wysyłce (brak jakiegoś elementu) co się zdarza bardzo rzadko - brakujący towar jest natychmiastowo wysyłany kurierem. Częsta jest sytuacja kiedy klienci domawiają dachówki w niewielkich ilościach nawet po kilku latach np. na altanki, zadaszenie śmietników i również te zamówienia są realizowane bez problemu w normalnych cenach. Z tego też powodu wszyscy mi znani klienci są zadowoleni i z produktu i i z poziomu obsługi - jeżeli ktoś chciałby dowodu to zainteresowanym mogę podać nr telefonu do klientów z jego regionu aby na własne "uszy" przekonał się jak wygląda sprawa naprawdę.
Jeżeli Pani maria777 rzeczywiście ma problem z dachówkami ICP to proszę się skontaktować ze mną, a problem rozwiążemy bardzo szybko (proszę w google wpisać nazwę firmy, a znajdzie Pani tam polską stroną firmy a tam namiar na mnie. Jeżeli ten kontakt nie nastąpi będzie to dowód na to że powyższe wywody maria777 są wyssane z palca i mają na celu psucie opinii o konkurencji.
Przedstawiciel Industrie Cotto Possagno w Polsce

seba676
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 520
Rejestracja: 26 cze 2014, 16:09

Re: Włoska dachówka

Post autor: seba676 »

Ja sie przyznam, że o tym producencie do tej pory nic nie słyszałem, więc nie mam żadnej opini czy informacji, czyli się nie wypowiem :) Ja postawiłem po konsultacjach z dekarzem na markę, którą wybrało wiele osób z mojego otoczenia, czyli Braas. Z kontaktu, jakości i co najwazniejsze ceny jestem bardzo zadowolony. Do tego dali 30 lat gwarancji na bardzo dobrych warunkach

Zygmunt098
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 10 sie 2015, 14:21

Re: Włoska dachówka

Post autor: Zygmunt098 »

A nie myśleliście o dachówce Meyer-Holsen? Sąseidzi ostatnio robili dach i szczerze mówiąc naprawdę ładna jest. Nie mówiąc o tym, że wygląda na solidnie wykonaną a marka znana. Tutaj możecie zobaczyć jak wyglada np w hurtowni Ambit

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dachy”