Znaleziono 3 wyniki

autor: Krzychu001
16 sty 2010, 19:50
Forum: Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu
Temat: Gaz czy groszek, co wybrać i jaki kocioł zakupić?
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 37079

Re: Gaz czy groszek, co wybrać i jaki kocioł zakupić?

Jarek1910
Zobaczymy co będzie w przyszłym roku i za dwa-trzy lata kolejne. Węgiel z całą pewnością zdrożeja jak i gaz również. Może piec na olej opałowy??? Co by nie było jak padnie nam prąd to sobie wiele nie nagrzejemy
autor: Krzychu001
15 sty 2010, 22:29
Forum: Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu
Temat: Gaz czy groszek, co wybrać i jaki kocioł zakupić?
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 37079

Re: Gaz czy groszek, co wybrać i jaki kocioł zakupić?

Szwagier ma Cichewicz FUTURA ECONO z palnikiem II generacji. czy to BRUCER to nie wiem ale sądzę że tak. Na 110m2 w delikatną zimę teraz co była na początku i nie było mrozów spalil na dobe 12kg. Jak doszło do -18 25kg. Grzejniki + podłogowka oczywiście + czujnik pokojowy. 21 stopni w ...
autor: Krzychu001
15 sty 2010, 16:36
Forum: Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu
Temat: Gaz czy groszek, co wybrać i jaki kocioł zakupić?
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 37079

Re: Gaz czy groszek, co wybrać i jaki kocioł zakupić?

Witam jestem tu nowy. Co do tematu to zdecydowanie polecam piec gazowy. Mam zwykły piec na węgiel od 11 lat. Węgiel wiadomo masz farta to trafi Ci się dobry a jak nie to szajs. Mniejsza o większość cena ta sama. Raz taki raz inny. Nie polecam. Ostatnio dowieźli mi taki niepalny węgiel. Z Eko ...

Wyszukiwanie zaawansowane