Znaleziono 2 wyniki
- 10 lis 2009, 18:46
- Forum: Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu
- Temat: Jedna pompa i pięć kondygnacji
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 4838
Re: Jedna pompa i pięć kondygnacji
Pompka kocioł - wymiennik to Grundfos 32-80 ta już funkcjonuje tylko potrzebuję pompkę wymiennik - instalacja.
- 06 lis 2009, 11:15
- Forum: Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu
- Temat: Jedna pompa i pięć kondygnacji
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 4838
Jedna pompa i pięć kondygnacji
Witam.
Mam pytanie czy w budynku który posiada pięć kondygnacji i na każdej kondygnacji są rozdzielacze można zastosować jedną pompę, jeśli tak to jakie parametry musi ona mieć, czy po prostu muszę mieć na każdą kondygnację pompę, wolałbym zastosować jedną tylko nie wiem czy będzie wówczas dobrze ...
Mam pytanie czy w budynku który posiada pięć kondygnacji i na każdej kondygnacji są rozdzielacze można zastosować jedną pompę, jeśli tak to jakie parametry musi ona mieć, czy po prostu muszę mieć na każdą kondygnację pompę, wolałbym zastosować jedną tylko nie wiem czy będzie wówczas dobrze ...