Znaleziono 1 wynik

autor: Janek3
wczoraj, 12:25
Forum: Porozmawiajmy o wykonawcach
Temat: Moje doświadczenia po budowie
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 26

Moje doświadczenia po budowie

Jestem już po budowie, więc dorzucę swoje trzy grosze, bo sam na początku czytałem wątki i sporo mi to dało.

Budowaliśmy dom parterowy, trochę ponad 140 m², garaż w bryle, dach dwuspadowy, bez piwnicy. Ogrzewanie podłogowe, pompa ciepła, rekuperacja. Niby nic bardzo skomplikowanego, ale i tak było ...

Wyszukiwanie zaawansowane