Znaleziono 5 wyników

autor: dara
03 maja 2010, 10:37
Forum: Izolacje techniczne
Temat: zacieraczka do betonu
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 4871

Re: zacieraczka do betonu

no dokladnie, chodzi mi tylko o informację jak to jest przedstawione w dtr. Większośc firm korzysta z tych maszyn i uzywają ich w pomieszczeniach.
autor: dara
02 maja 2010, 22:08
Forum: Izolacje techniczne
Temat: zacieraczka do betonu
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 4871

zacieraczka do betonu

Pewnie piszę w złym miejscu, ale bardzo proszę o pomoc. Chodzi o zacieraczki spalinowe. Czy ktoś z Państwa orientuje się, jakie wymagania są odnośnie pracy tych urządzeń w pomieszczeniu zamkniętym? Może ktoś mógłby udostępnić dtr takiego urządzenia?
autor: dara
11 lut 2010, 18:58
Forum: Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...
Temat: charakterystyka pożarowa materiału
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2248

charakterystyka pożarowa materiału

Witam, czy dysponuje ktoś z Państwa charakterystyką pożarową materiału - pianka polietylenowa? Bardzo proszę o pomoc
autor: dara
21 maja 2009, 14:10
Forum: Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...
Temat: oswietlenie na budynku
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 1201

oswietlenie na budynku

czy ktos zna numer i tytul normy - jezeli taka istnieje - odnosnie natezenia oswietlenia na zewnatrz budynkow? Firma zaklada podswietlane bilbordy i mieszkancy skarza sie ze jest za jasno... Prosze o pomoc :)
autor: dara
22 sty 2009, 12:48
Forum: Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...
Temat: Ochrona p.poz
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 3229

Ochrona p.poz

Witam,
Ma ktos moze namiary na firmy znajmujace sie - na Śląsku - projektem i wykonaniem instalacji zraszaczowej/tryskaczowej o raz czujek? Dodatkowo poszukuje firmy, ktora zajmuje sie zabezpieczaniem np. scianek drewnianych, np. takim srodkiem jak Pyroplast HW?

Wyszukiwanie zaawansowane