« Zobacz poprzedni temat
naprawa szamba

Przydomowa oczyszczalnia jaka jest lepsza?

Mam prośbę, chcę kupić oczyszczalnię przydomową i padło na oczyszczalnię firmy ROTH. Mam czteroosobową rodzinę i pozwolenie na zrzut wody do rzeki, która płynie w odległości ok 10m. Sprzedawca proponuje mi oczyszczalnię dla 4-6 osób z trzema komorami. Mam jeszcze do wyboru oczyszczalnię dla 4 osób z dwoma zbiornikami. No i nie wiem czy te dwa zbiorniki wystarczą dla mojej rodziny, czy kupić większą - trzyzbiornikową. Proszę o pomoc i poradę w tej materii. Z góry bardzo dziękuję.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Przemyśl, przelicz, zdecyduj. Sprawdź jaka różnica w cenie. Pamiętaj, że nawet w przypadku oczyszczalni trzeba wywozić nieczystości stałe z osadnika. Robi sie to dość rzadko dlatego musisz sprawdzić po ilu szambiarkach zwróci Ci się różnica w cenie. Jeżeli ma to być okres 20 lat to sie nie opałaca inwestować w drogi zbiornik.

projekty przyłączy wod-kan. info na priv.


Profil Wiad. Pryw. www

odpowiedz
znasz publikacje Przydomowe oczyszczalnie ścieków ? powinna sie przydać - polecam


odpowiedz
patrzac w przyszlosc wieksza oczyszczalnia jest lepszym rozwiazaniem, jezeli przewiduje sie zwiekszenie rodziny


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
wdajemy sie w dyskusje:) To zależy. Trzeba to przeliczyć, bo jak na większy zbiornik mamy wydać o np. 20 tys złoty więcej to raczej sie to nie opłaca, ponieważ zwróci się po kilkudziesięci latach.

projekty przyłączy wod-kan. info na priv.


Profil Wiad. Pryw. www

odpowiedz
zbiornik powinien byc dobrany do liczby użytkowników ( ilości ścieków). za mały nie przerobi, a za duży też nie!! bakterie nie rozwiną się gdy stężenie fekaliów będzie niedostateczne.
Dla 4 osób wystarczy oczyszczalnia z jednym zbiornikiem 2-3tys. litrów.. Polecam sotralentz.
pozdrawiam


Profil Wiad. Pryw. E-mail

odpowiedz
I konkret. Pozdrawiam.

projekty przyłączy wod-kan. info na priv.


Profil Wiad. Pryw. www

odpowiedz
Są zdecydowanie najlepsze, mogę dać ofertę. Pozdrawiam


Profil Wiad. Pryw. E-mail

odpowiedz
Jezeli chcecie miec solidne urządzenie praktyczne i łatwe w obsłudze to polecam sprawdzcie oferte aqua-inwest.pl ja mam oczyszczalnie dostarczoną przez tą firme ponad 2 lata i nie mam z nią zadnych problemow w przeciwienstwie do jiektorych moich znajomych u ktorych cena wyrała z załozeniem porzadnego urzadzenia i teraz czuc na ich podworku .....mniejszą cene:) Z tej strony ukłon w ich strone


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Witam,

mam zamiar zainstalować oczyszczalnię sotralentz. Może ktoś podać jaki będzie koszt całkowity (robozizna +materiał). Zbiornik Dla 4 osób.

pozdrawiam gregory


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
ok. 8tys


Profil Wiad. Pryw. E-mail

odpowiedz
Witam !

Słyszał może ktoś o oczyszczalniach JPR System ? Co sądzicie o ofercie Family 3000. Poważnie się zastanawiam na ich propozycją. Jednak zaskoczył mnie brak opinii o tej firmie na forach.

Pozdr
Goostel


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
W kwestii oczyszczalni proponuję zajrzeć na stronę biobud1.pl . W ofercie wiele przeróżnych rozwiązań technicznych na każde warunki gruntowe i każdą kieszeń. Począwszy od standardowych z nitkami drenażowymi przez drenaże nie wymagające podsypki żwirowej (w przypadki instalacji na lekkich gruntach), a skończywszy na systemach szwedzkich, idealnych na grunty ciężkie. Posiadamy również oczyszczalnie z osadem czynnym jak i ze złożem biologicznym. Ceny producenta i oczywiście wszystko z gwarancją FUNKCYJNĄ.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Witam.
Przy wyborze oczyszczalni nie spieszyłbym się zbytnio. Polecam prawie wszystkie oparte na osadzie czynnym. Po prostu niskie koszty utrzymania wysoki parametr oczyszczenia, brak nierprzyjemnego zapachu oraz prostota pracy - bezawaryjność.
Jest kilka firm na rynku wartych polecenia. Wiem to, ponieważsam montuję róźne rodzaje. Oferty są atrakcyjne, ale bezawaryjnych jest niewiele. Koszt takiej oczyszczalni z prawdziwego zdarzenia ok 7000 - 10 000 zł.
Potrzebujesz porady pomogę -eccoteam@gmail.com


Profil Wiad. Pryw. E-mail

odpowiedz
Panie Przemku, niedawno wykasował Pan link z mojego postu z akwariami, twierdząc,że to reklama. Czy nie sądzi Pan, że 80% postów w tym temacie nie zawiera żadnej treści poza reklamą?
Może Panowie tak zachwalający oczyszczalnie którymi handlują, które montują, itp., napiszą, czemu ich jest lepsza od tej drugiej?


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz

E-łazienki

E-dach

  • SUPERDEKARZE ROKU 2015 – poznaj...

    SUPERDEKARZE ROKU 2015 – poznaj najlepszych dekarzy w Polsce

    Jak wybrać dobrego dekarza? Nad tym zastanawia się wielu inwestorów. Od siedmiu lat trwa również cykliczny konkurs na SUPERDEKARZA ROKU.

E-izolacje

Urządzone.pl

Najpopularniejsze tagi:


Zamów newsletter