« Zobacz poprzedni temat
Stropodach

Jaka dachówka ceramiczna

Witam
co sądzicie o dachówce ceramicznej karpiówce?


Profil Wiad. Pryw. www

odpowiedz
Maza Ty się zdecyduj chcesz beton albo karpiówkę , karpiówka to najdroższa , najcięższa dachówka, robocizna jej ma także wyższą cenę od pozostałych (jak dla mnie to zdecydowanie najładniejsza dachówka, zwłaszcza kryta w łuskę )

Nikt mnie nie przekona że białe jest białe, a czarne to czarne !


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
maza napisał:
Myślę o dachówce ciemnobrązowej, drobnej. Wzór do jaki się spodobą. Jeślichodzi o powierznie to jezcze nie wybrałem. Wiem jedno musi być dobrze zabezpieczona przeciw UV.


No to betonowa raczej odpada.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Jeśli chodzi o ceramikę, mogę polecić dachówki Creaton i Roben. Jestem posiadaczem tej pierwszej (ok. 6-ciu lat) i śmiało mogę stwierdzić, że to był dobry wybór, a i cena adekwatna do jakości.
Tutaj więcej o rodzajach dachówki Creatona - http://dachydomax.pl/pokrycia-dachowe-dachy-lomza,0.html


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Witam, przyglądałem się tematowi dachówek ceramicznych i mogę powiedzieć jedno: ciężko o porządnych przedstawicieli i uczciwe firmy! Kryje już drugi dach w ciągu ostatnich 3 lat i znów powtarza mi się nastepująca sytuacja: firmy wyliczają za mało materiałów, których później brakuje! To taki latwy chwyt na złapanie klienta, więc przestrzegam, uważajcie!

Teraz w wakacje kupiłem już drugi w firmie w Motyczu, to jest adres ich strony: http://www.dachceramiczny.pl/ Dachówka z naturalnych składników, dekarze chwalą, że sie łatwo układa a ja jestem zadowolony z efektu końcowego. Firma nie duża, bezpośrednia obsługa i przzede wszystkim rzetelna pomoc! Cena też zachęcająca, na pewno warto sprawdzić,

Pozdrawiam


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Witam
Powiem szczerze, że podany przez Pana problem jest dużą zmorą dla uczciwych sprzedawców. W jaki sposób oferować klientowi rzeczowe podejście i rzetelne wyliczenia, jeżeli konkurencja stosuje opisane przez Pana wyżej chwyty marketingowe. Klient sugerując się ceną kupuje tam gdzie taniej, a później niejednokrotnie wraca do nas bo czegoś brakuje.
Pozdrawiam


Profil Wiad. Pryw. E-mail www

odpowiedz
Tutaj znajdziesz porównanie dachówek ceramicznych : www.wokolslonca.pl


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Jeśli szukasz ekskluzywnych dachówek ceramicznych zapraszam na stronę: www.anselmo.pl

Pozdrawiam


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Moim zdaniem najlepiej doradzą Ci w sklepie. Ja pytałem tu: http://www.zajkowska.com.pl/ bo właśnie u nich kupowałem i jestem zadowolony. Dobrze mi doradzili.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz

E-okna

E-ściany

E-izolacje

E-ogródek

Najpopularniejsze tagi:


Zamów newsletter