« Zobacz poprzedni temat
Taśmy ledowe

Klosz do żyrandola - uchwyty

Witam,
Mam takie problem: zbił się klosz do żyrandola takiego jak poniżej. Nie chcę zmieniać żyrandola, tylko dokupić klosz i przyczepić z uchwytami. Niestety problem jest z uchwytami, jakie mam kupić i w jaki sposób mam je przymocować do klosza. Z kloszem jest mniejszy problem, ponieważ będzie go łatwiej dostać niż same mocowania. Czy jest ktoś w stanie mi w tym pomóc, gdzie mogę dostać takie uchwyty, zaczepy, mocowania? Poniżej załączam zdjęcia przed rozbiciem klosza oraz po rozbiciu. Do tych 3 zaokrąglonych prętów trzeba przyczepić klosz. Z góry dziękuję za pomoc.

Żyrandol przed rozbiciem klosza

Żyrandol po rozbiciu klosza
Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
popatrz w sklepach na takie wiszące lampy większość ma takie uchwyty kupic najtańszą odciąć uchwyt i przyspawać do twojego żyrandola. niestety nie spotkałem się jeszcze w sklepie aby sprzedawali same uchwyty. albo zadzwoń do firmy gdzie kupiłeś może same uchwyty załatwią


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Jeśli lampa ma jakiegoś producenta lub dystrybutora, w sensie wiesz kto za tym stoi, to napisz bezpośrednio do nich. Często firmy są w stanie dostarczyć Ci części nawet za darmo, ewentualnie z kosztami przesyłki. Jak nie to dogadasz co do darmowego udostępnienia części, to może poniesiesz jakieś niewielkie koszty.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Tak się składa,ze mamy szereg rożnych akcesoriów związanych z oświetleniem,wiec zapraszam- chętnie doradzimy i pomożemy podczas wyboru:)


Profil Wiad. Pryw. www

odpowiedz

E-okna

E-łazienki

  • Naturalne kosmetyki

    Naturalne kosmetyki

    Rozwój nowoczesnych technologii, w tym medycyny i kosmetologii, spowodował, że mocno odeszliśmy od dobrodziejstw natury,

E-dach

  • Złącza ciesielskie

    Złącza ciesielskie

    Jaka więźba – taki dach - powyższą maksymę znają z pewnością wszyscy, którzy przynajmniej na chwilę zetknęli się...

E-ogródek

Najpopularniejsze tagi:


Zamów newsletter