Pozwolenie na budowę - zmiany od 01.2014

Witam,
składam już drugi raz pozwolenie na budowę w starostwie w Gliwicach, ostatnio odrzucono je z powodu braku uzgodnien z ZUDp o szambo, brak certyfikatu energetycznego i schematów instalacji, niestety nic z tych rzeczy nie było zawarte w spisie dokumentów wymaganych na stronach starostwa.
Dzisiaj po zgromadzeniu wszystkich braków (czekam jeszcze na ZDUp) udałem się aby zasięgnąć języka czy cos nie uległo zmianie. Niestety uległo, otrzymałem informacje o nowym wniosku o pozwolenie na budowę ważne od początku 2014r (http://www.bip.powiatgliwicki.finn.pl/res/serwisy/bip-spgliwice/komunikaty/_029_002_358251.pdf) dla mnie jakaś masakra. Niektórych punktów które odnosza się np do prawa budowlanego, mimo że art. czytałem nie rozumiem. np art. 33 ust. 2 pkt 6 ??? art. 72 ust. 3 oraz punktów 2.2. z załączonego pozwolenia dotyczących dróg. Powoli mi ręce opadają. Czy wszędzie jest tak samo, miało być łatwiej Sad Dodam że nadal w spisie dokumentów nie ma ani certyfikatu ani schematów instalacji. Czy to ja jestem jakiś inny ?

Proszę was o pomoc bo mam coraz mniej czasu Sad

Dodam że dom jest ok 137 m2,
konstrukcja szkieletowa, kanadyjka.
Ogrzewanie: piec na ekogroszek (zasobnik latem grzany prądem) oraz kominek z grawitacyjnym rozprowadzaniem.
Miejsce budowy Gmina Pilchowice, powiat Gliwice.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz

E-izolacje

Urządzone.pl

E-mieszkanie

  • Jak kupować materac?

    Jak kupować materac?

    Zakup materaca to inwestycja w nasz dobry sen i dobre samopoczucie w ciągu dnia. Dobry materac to zdrowy kręgosłup, złagodzenie objawów alergii...

E-okna

Najpopularniejsze tagi:


Zamów newsletter