« Zobacz poprzedni temat
Szukam deszczownicy
Zobacz następny temat »
Oryginalna ceramika łazienkowa

Gdzie kupić uszczelki do kabin prysznicowych 8mm? [W-wa]

Zamierzam wymienić istniejące uszczelki kabiny prysznicowej na nowe (kabina była robiona pod wymiar). Szkło ma szerokość 8mm.
Czy orientujecie się gdzie w Warszawie lub okolicach można zaopatrzyć się w uszczelki na taki wymiar? Znalazłem jeden sklep internetowy, w którym komplet uszczelek do mojej kabiny kosztuje ponad 500zł, a to już jest przesada.
Chodzi o uszczelki:
- magnetyczne,
- pod drzwi ,
- między szkło a ścianę.
Z góry dzięki za pomoc.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Ja kiedyś szukałem uszczelki do parawanu Huppe. Niby taki wypasiony (i drogi!) producent, a uszczelka to jakieś nieporozumienie. Oryginalna była zbyt twarda, w dotyku bardziej przypominała plastik niż gumę, przez co okropnie obrastała kamieniem i dość szybko pękła w miejscu narażonym na regularne zginanie. W końcu urwała się całkowicie.
Obleciałem całą Bartycką i wszystkie markety budowlane. Nic nie znalazłem, a oryginalne z serwisu producenta były w bandyckich cenach. Ostatecznie kupiłem jakąś z allegro za ok. 30 zł z tej firmy:
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=15796554
Nie mieli dokładnego zamiennika, więc wybrałem najbardziej zbliżoną kształtem i rozmiarem. Musiałem tylko dociąć na wymiar. Używam ją już grubo ponad rok i jestem zadowolony. Jest zdecydowanie bardziej miękka niż Huppe i w dotyku przypomina gumę a nie tandetny plastik. Dzięki temu nie obrasta kamieniem, jest odpowiednio sprężysta i dobrze uszczelnia. Póki co nic się z nią nie dzieje i robi swoje.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Zamawiałem niedawno uszczelki przez stronę optomed.info.pl pierwszy raz w życiu i jestem zadowolony z jakości. Uszczelka idealnie taka sama jak na wzorze, który im dostarczyłem. Słuchają tu klienta i jego oczekiwań. Podejście bardzo sumienne.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz

E-łazienki

E-mieszkanie

E-dach

  • SUPERDEKARZE ROKU 2015 – poznaj...

    SUPERDEKARZE ROKU 2015 – poznaj najlepszych dekarzy w Polsce

    Jak wybrać dobrego dekarza? Nad tym zastanawia się wielu inwestorów. Od siedmiu lat trwa również cykliczny konkurs na SUPERDEKARZA ROKU.

E-ogródek

  • Czas na: budki lęgowe dla ptaków

    Czas na: budki lęgowe dla ptaków

    Do wiosny niby jeszcze zostało trochę czasu, ale przyroda już się do niej zaczyna szykować. Dlatego o budce lęgowej dla ptaków warto pomyśleć już...

Najpopularniejsze tagi:


Zamów newsletter