Zobacz następny temat »
Charakterystyki pomp.

Jaki młynek / rozdrabniacz WC kupić?

Witam. Potrzebuję kupić rozdrabniacz do WC ( ewentualnie też do umywalki). Nie wiem czym się mam kierować. Łączna długość rury będzie około 10 do 12 metrów w tym 2 metry w górę. Dodam że prawdopodobnie nie będzie używany zbyt często, bo będzie stał w łazience w piwnicy.
Pozdrawiam

P.s. jakie rury najlepiej kupić (średnica, plastik itp)?


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz


Profil Wiad. Pryw. E-mail

odpowiedz
Proszę zobaczyć ofertę SFA. Francuska firma oferuje nie tylko rozdrabniacz jako osobne urządzenie ale szereg toalet z wbudowanymi lub podtynkowymi rozdrabniaczami. Dodatkowo klapy rewizyjne pozwalają na szybki serwis rozdrabniacza.
http://www.sfapoland.pl/klienci-indywidualni/gama-produkt%C3%B3w-sfa/rozdrabniacze-dopasowywane-i-rozdrabniacze-o-zwartej-budowie-do-wc/


Profil Wiad. Pryw. E-mail

odpowiedz
Witaj prponuję SFA link do strony [url]www.sfapoland.pl [/url] mają naprawdę bardzo dobre produkty.
Dobierzesz napewno urzadzenie. Zwróć uwagę na nową gamę SANIACCESS z łatwym dostępem serwisowym. Działa naprawdę cicho i niezawodnie. W razie zatoru można samemu usunąć element z rozdrabniacza. NIkt inny na rynku nie ma takiego rozwiazania.
W twoim przypadku to Saniaccess 2 Very Happy


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Sprawdź dokładnie przyłącza żeby były dobrej jakości, do ewentualnej szybkiej wymiany. Na pewno nie bierz z systemem, gdzie masz na stałe zamontowane końcówki, bo później może być problem.

żona zaprasza (MOJA)


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz

E-dach

  • SUPERDEKARZE ROKU 2015 – poznaj...

    SUPERDEKARZE ROKU 2015 – poznaj najlepszych dekarzy w Polsce

    Jak wybrać dobrego dekarza? Nad tym zastanawia się wielu inwestorów. Od siedmiu lat trwa również cykliczny konkurs na SUPERDEKARZA ROKU.

E-ściany

Urządzone.pl

E-okna

Najpopularniejsze tagi:


Zamów newsletter