Zobacz następny temat »
Kominek z płaszczem wodnym.

P.P.H.U. Łukasz Mocek Producent kotłów C.O. z Pleszewa

Witam jestem nowy na tym forum. Zakładam ten temat żeby z pełną odpowiedzialnością poinformować Państwa, że w końcu mam Kocioł który spełnia moje wymagania, kupiony w firmie Pana Łukasza Mocka. Wcześniej miałem kotły od innych producentów i cała sprawa kończyła się na oddaniu urządzenia. Jeden oszukuje z grubością blachy, inny jeszcze z rozmiarami kotłów. W tym przypadku takiej sytuacji nie było. Zamówiłem kocioł z blachy grubość 6mm z transportem sterownikiem i dmuchawą gratis. Kocioł został szybko dostarczony i zamontowany przez instalatora współpracującego z producentem. Dokładnie sprawdziłem suwmiarką grubości blach z jakich został wykonany piec, oraz szczegółowo pomierzyłem w celu obliczenia metrów - wszystko się zgadzało. dzisiaj mija już pół roku odkąd go mam i jestem bardzo zadowolony z tego wyboru. Tacy producenci jak Łukasz Mocek zasługują na szczególne wyróżnienie. Polecam kotły od tego producenta!!!


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
zapomniałem dodać że otrzymałem ostatnio informacje że jest już strona tego producenta www.kotlydomino.pl pozdrawiam


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Dobrze że ktoś wreszcie napisał o piecach tego producenta. Naprawdę warto zaopatrzyć się w kocioł od tego Pana Łukasza Mocka. Na różnych forach można znaleźć negatywne informacje na temat piecy tego producenta, ale nie wierzę żeby 3/4 wpisów nie należało do konkurencji. Sam posiadam kocioł Brucer z tej firmy i złej opinii nie mogę wyrazić. Same zalety: NISKA CENA, DOKŁADNIE WYKONANY, MALOWANY PROSZKOWO NO I SZYBKA DOSTAWA GRATIS Z STEROWNIKIEM I DMUCHAWĄ RÓWNIEŻ GRATIS! CO tu dużo pisać, ten producent naprawdę nie odpierdala kichy!!!!! POLECAM


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Na systemyogrzewania chwalisz się sam już dwie strony, na muratorze skwitowali cię szybciutko to znowu tu szukasz naiwnych na takie wpisy.
Najbardziej bawisz mnie tą dmuchawą i sterownikiem w gratisie, pewnie wszyscy dają bez.
MASAKRA i WSTYD.
Jakoś dziwnie podobnie brzmią te wpisy jednopostowców:
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?213128-P-p-h-u-%C5%82ukasz-mocek
Dołożyć jeszcze linki z forum systemyogrzewania ?


Profil Wiad. Pryw. www

odpowiedz
TalagaJ napisał:
Państwa, że w końcu mam Kocioł który spełnia moje wymagania,

Ma Pan małe wymagania!!!
- trzeba obsługiwać
- nie chłodzi
- spory koszt instalacji
- za paliwo trzeba płacić.

jak się nie ma wymagań - to faktycznie, łatwo brak wymagań zaspokoić.


Profil Wiad. Pryw. E-mail www

odpowiedz
Admin z muratora wsadził tą niezbyt przemyślaną reklamę w miejsce gdzie znaleźć się powinna czyli do kosza, także link już nie działa.


Profil Wiad. Pryw. www

odpowiedz

E-okna

E-dach

  • SUPERDEKARZE ROKU 2015 – poznaj...

    SUPERDEKARZE ROKU 2015 – poznaj najlepszych dekarzy w Polsce

    Jak wybrać dobrego dekarza? Nad tym zastanawia się wielu inwestorów. Od siedmiu lat trwa również cykliczny konkurs na SUPERDEKARZA ROKU.

E-ogródek

  • Czas na: budki lęgowe dla ptaków

    Czas na: budki lęgowe dla ptaków

    Do wiosny niby jeszcze zostało trochę czasu, ale przyroda już się do niej zaczyna szykować. Dlatego o budce lęgowej dla ptaków warto pomyśleć już...

E-ściany

Najpopularniejsze tagi:


Zamów newsletter