« Zobacz poprzedni temat
Szczeliny między panelami

Panele podłogowe + terakota + gres - wysokość podłóg

Jestem na etapie wykańczania nowego mieszkania, a konkretnie zakupu materiałów na podłogi.

Chciałbym ułożyć w pokojach panele, w hallu gres/terakotę w łazience terakotę. Obecnie we wszystkich pokojach mam szlichtę podłogową na tej samej wysokości.

Chciałbym aby wszystkie podłogi zeszły się na tej samej wysokości stąd pytanie jakiej grubości terakotę i panele zakupić aby poziomy były później równe?

Z góry dziękuję za pomoc.


Profil Wiad. Pryw. www

odpowiedz
Nie musisz się tym aż tak strasznie przejmować, bo pod wszystko i tak ida podkłady, którymi możesz wyrównać poziomy. Przykładowo - ja mam panele balterio 8 mm i podkłady z pianki 8 mm, ale są też folie izolujące, ok 1-2 mm, można zastosowac płyty osb, jest wiele sposobów. Najpierw wybierz, co Ci się podoba, spis grubość, a potem sprawdź różnicę między wybranymi materiałami i pododawaj uzupełnij podkładami Smile


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
JAk będziesz kupować teraz te podkłady, to mardom ma promocję, więc warto chyba skorzystać, bo wychodzi sporo taniej niż normalnie, a podkłady maja bardzo dobrej jakosci.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
to ze dobre to racja, ale warto też pamietać o tym, ze jak się kupuje wszystko u jednego sprzedawcy, a najlepiej jeszcze z usługą, to w razie jakichkolwiek kłopotów zwracasz się tylko do jednej firmy, a unikasz sytuacji, ze siebie wzajemnie obwiniają.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz

Urządzone.pl

E-dach

E-instalacje

E-ściany

Najpopularniejsze tagi:


Zamów newsletter