« Zobacz poprzedni temat
Vives NIEUCZCIWY PRODUCENT

Czerwona cegła

Kupiłem stary dom z czerwonej cegły, rok 1931. Chcę go robudowac i potrzebuję cegieł. Czy lepiej kupić cegły z rozbiurek innych tego typu budowli czy kupic nowe, wyglądające na starsze? Znacie jakieś firmy produkujące takie cegły w przystępnej cenie? Najlpeij gdzieś w okolicach Krakowa, żeby transport nie był zbyt drogi.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
2,5 zeta sztuka cegła stara z rozbiórki jakieś 250.000 szt


odpowiedz
Ja też miałem taki dom. Kupowałem cegły nowe, postarzane. na pewno plusem jest to, że są trwałe i nie rozpadną się. firma daje na to gwarancję. zamówienie złożyłem w cekobud. Naprawdę świetnie dopasowała się do tej starszej i wygląda świetnie.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Napisz dokładnie gdzie kupowałeś te cegły oraz ile wyniósł Cię zakup całości. Ja na Twoim miejscu inwestowałbym w nowe,nie te z rozbiórek,bo nigdy nie wiadomo na co się trafi.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Dokładnie była to cegielnia ze Sróży -> http://www.cekobud.pl/index.php?link=kontakt
Ręcznie formowana, naturalna, ekologiczna w starym, dobrym stylu. Jeśli chodzi o cenę to płaciłem za cegłę około złotówki za sztukę. Nie pamiętam dokładnie. Może złotówka z groszem. Też popieram zdanie, że lepsze są nowe. Na pewno się nie rozpadną Wink


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
http://www.twoje-lazienki.pl/


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Najlepiej udac się do składu i kupic nowe- przynajmniej będziesz wiedział co posiadasz. Jak ktoś słusznie wspomniał,jakość cegieł tych z rozbiórek ,często jest średnia.


www.Ekwasek.pl- wyposażenie domów i ogrodu.


Profil Wiad. Pryw. E-mail www

odpowiedz
Kolega wyżej ma racje.

Viessman Serwis!


Profil Wiad. Pryw. www

odpowiedz
Kup nowe bo stare mogą mieć obniżoną wytrzymałość.

Udzieram porad budowlanych. W sprawie ścian i tynkowania.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Wytrzymałość i solidność starszych cegieł faktycznie często może szwankować,dlatego tutaj także jestem zwolennikiem tych nowych,lepiej zapłacić ciut więcej a mieć pewność i jakość tego co sie kupuje.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz

E-instalacje

E-mieszkanie

  • Jak kupować materac?

    Jak kupować materac?

    Zakup materaca to inwestycja w nasz dobry sen i dobre samopoczucie w ciągu dnia. Dobry materac to zdrowy kręgosłup, złagodzenie objawów alergii...

Urządzone.pl

E-okna

Najpopularniejsze tagi:


Zamów newsletter