« Zobacz poprzedni temat
Zakłopotany - proszę o pomoc
Zobacz następny temat »
Projekt Zx105 vs Zx57, pracownia Z500

DOMY ENERGOOSZCZĘDNE! NISKA CENA! POLECAM!!!

Witam ('Exclamation')
Polecam domy ArtHauss!
Przykładowe ceny domów - 118m2 za 256tyś, lub 131m2 za 283tyś. Jest to cena domu w stanie developerskim zamkniętym.

Mamy dużą ofertę domów nowoczesnych, klasycznych, dworków, rezydencji i pałacy. Pod względem solidności wykonania i trwałości domy ArtHauss są absolutnie powyżej domów realizowanych technologiami tradycyjnymi. Budując z nami, budujesz z jednym partnerem, nie musisz szukać kilku ekip budowlanych. Sprzedaż domu, to coś więcej niż umowa kupna-sprzedaży dlatego przygotowujemy całą dokumentację projektową do złożenia przez klienta pozwolenia na budowę. Stosujemy nowoczesną technologię dającą przyszłemu właścicielowi gwarancję niskich kosztów ogrzewania oraz nowoczesny design wyprzedzający trendy na rynku. Domy są energooszczędne, o stalowej konstrukcji, na którą dajemy gwarancję 100 lat. Budowa domu trwa 14 dni. Zamiast żmudnych i kosztownych wylewek dostarczamy gotowe bloki betonowe, które wkopujemy w ziemię zgodnie z dokumentacją projektową. Budowa modułowa i brak tradycyjnych fundamentów pozwala na przeniesienie domu w przyszłości na inną działkę. Zakup domu ArtHauss jest o wiele tańszy niż zakup mieszkania o tym samym metrażu. Domy o powierzchni zaczynającej się od 61m2 do 180m2 w cenie od 132 000zł do 388 800zł brutto.

Pozdrawiam

www.arthauss.pl

Exclamation Exclamation


odpowiedz
Można wiedzieć co się kryje pod hasłem "energooszczędne"? Bo na 30kWh/m2 to tak naprawdę dziś się kończy budownictwo. 2015 to maksymalnie 15 kWh/m2 rocznie a za 8 lat domy tylko zero energetyczne. O jakim zużyciu Pani raczy pisać?


Profil Wiad. Pryw. E-mail www

odpowiedz
35,9 kWh/(m2rok)
proszę nie zapominać o systemach jakie proponujemy w cenie domu, jak np instalacja solarna.
Ostatnio zmieniony przez arthauss dnia 27.06.2012, 14:04, w całości zmieniany 2 razy

odpowiedz
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź... i wszystko jasne.


Profil Wiad. Pryw. E-mail www

odpowiedz
proszę mi pokazać dom z mniejszym zużyciem Smile
cyframi każdy może rzucić, na naszej stronie dostępny jest certyfikat.
A co dla Pana jest jasne? Tu ma Pan dobrą jakość i niską cenę.
Naprawdę polecam


odpowiedz
Zapraszam - 30 kWh/m2 rocznie to było 20 lat temu.


Profil Wiad. Pryw. E-mail www

odpowiedz
Panie Tomaszu - niech Pan nie wymaga za duzo od firemki która proponuje ludziom stawianie samowoli budowlanych. Patrz zakladka "domy bez pozwolenia na budowę"

Nie znają Prawa Budowlanego, nie wiedzą jak wygląda "parterowy" budynek gospodarczy do 25 m2 powierzchni zabudowy (a nie mieszkalny...) to jak od nich można wymagać spełnienia warunków energooszczędności.? ...do tego ich domy o konstrukcji opierającej się na ramach stalowych tj rewelacyjnych mostkach cieplnych... aż się prosi o zdjęcia kamerą termowizyjną (jeżeli jakikolwiek budynek wogóle powstał - na stronie są same obrazki z komputera).


odpowiedz
Głównie od siebie wymagam. Może dlatego przez tyle lat nie ma nikogo niezadowolonego ze zużycia energii.


Profil Wiad. Pryw. E-mail www

odpowiedz
Absolutnie się z Panem nie zgodzę! Parter budynku ma być do 25m2, a piętro może być większe i ma być nie wyższy niż 5m. Co do mostków cieplnych - ten problem jest rozwiązany, stal jest odizolowana styropianem i ten typ konstrukcji nie ma takiego problemu.


odpowiedz
Podstawowe zasady domów do 20kWh/m2 rocznie
1- minimum 30 cm styropianu od gruntu,
2 -wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła
3 - niecentralny system ogrzewania pomieszczeń i wody
4- brak mostka termicznego do gruntu
5- paroizolacja w dachu i ścianie
6- 30 cm wełny w dachu - jeżeli jest wentylacja kalenicowa to 50 cm.


Profil Wiad. Pryw. E-mail www

odpowiedz
arthauss napisał:
Absolutnie się z Panem nie zgodzę! Parter budynku ma być do 25m2, a piętro może być większe i ma być nie wyższy niż 5m


Proszę paniusi... Prawo jasno mówi co można budować bez pozwolenia - mówi jasno o 25m2 POWIERZCHNI ZABUDOWY i budynkach PARTEROWYCH.

Nie rozumie Paniusia co to znaczy powierzchnia zabudowy - odsyłam do definicji bodajze na pierwszym roku studiów każdego wydziału w PL to wałkują.

Budynek PARTEROWY z samej nazwy nie dopuszcza istnienia "piętra" - też nieznajomość podstawowych definicji się kłania.

Sprzedając te szopy łamie Pani zwyczajnie obowiązujące Prawo Budowlane i naraża potencjalnych oszukanych inwestorów wprowadzonych w błąd na poważne konsekwencje prawno-finasowe.
Ostatnio zmieniony przez boogi dnia 28.06.2012, 22:26, w całości zmieniany 1 raz

odpowiedz
Domy ArtHauss posiadają wszystkie niezbędne elementy wyposażenia, w tym wszystkie elementy, które Pan wymienił. Proszę wdrożyć się szczegółowo w opisy na naszej stronie. Pozdrawiam.


odpowiedz
Nie proszę pana, 25m2 - jeśli chodzi o parter budynku, przy czym nie ma obowiązku, żeby budynek był parterowy. I proszę mnie nie nazywać Paniusią, bo nie jestem Pana koleżanką.


odpowiedz
Najwyraźniej ma paniusia jakąś "swoją wersje" ustawy prawo budowlane... w mojej nie ma wzmianki o "parterze 25 m2" i dowolnej liczbie kondygnacji...

Swoją drogą czemu ogranicza się paniusia tylko do jednego piętra ? skoro paniusi wersja PB nic nie mówi o ilości pięter ? Czemu nie 10 pięter albo 20 ?

Jeżeli paniusia ma problem ze zrozumieniem ustawy to lepiej udać się do najbliższego prawnika który jest w Prawie Budowlanym obeznany - i radzę to zrobić bardzo szybko zanim ktoś nie złoży pozwu o gigantyczne odszkodowanie z uwagi na wprowadzenie w błąd i nie sceduje kar nałozonych przez PINB za stawianie SAMOWOLI BUDOWLANEJ.

ps. stosowne pismo dzisiaj rano wysłałem do PINBu i Izby Architektów prosze liczyć się z konsekwencjami prawnymi i zawodowymi.


odpowiedz
arthauss napisał:
Domy ArtHauss posiadają wszystkie niezbędne elementy wyposażenia, w tym wszystkie elementy, które Pan wymienił. Proszę wdrożyć się szczegółowo w opisy na naszej stronie. Pozdrawiam.

To skąd zużycie ponad 30kWh/m2?


Profil Wiad. Pryw. E-mail www

odpowiedz

Urządzone.pl

E-ogródek

E-mieszkanie

  • Jak kupować materac?

    Jak kupować materac?

    Zakup materaca to inwestycja w nasz dobry sen i dobre samopoczucie w ciągu dnia. Dobry materac to zdrowy kręgosłup, złagodzenie objawów alergii...

E-instalacje

Najpopularniejsze tagi:


Zamów newsletter