« Zobacz poprzedni temat
Jak zamontować matę grzejną

Stłuczona szyba kabiny prysznicowej - dorobienie z PCV

Witam. Jakiś czas temu stłukła mi się szyba w kabinie prysznicowej (podobna do tej z załączonego zdjęcia). Chciałem aby jakiś szklarz dorobił mi taką na wymiar. Pięciu fachowców oglądało i żaden nie chciał się podjąć wykonania. Problem może wynikać z tego, że w tej szybie było kilka otworów, m. in. na lustro, słuchawkę, masażer do stóp, itp. Jako że nikt nie chce się wykonać takiej, chciałbym kupić akrusz płyty PCV i zam dociąć odpowiedni wymiar i wykonać otwory. Pytanie czym to zrobić? Czy mogę posłużyć się tradycyjną wyżynarką? Czy otwory mogę wykonać otwornicą do drzewa? Jeżeli nie to jakimi narzędziami mam się posłużyć i ewentualnie gdzie je zakupić?


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Witam,
nie ma sensu bawić się w dopasowywanie płyty. Wcześniej, czy później wszystkie niedokładności powstałe przy wycinaniu otworów na większe elementy staną się przyczyną pęknięcia płyty pod wpływem destrukcyjnego oddziaływania temperatury. Ścianę należy wyłożyć płytką ceramiczną i dobrze uszczelnić ramy kabiny (po 4 bokach brakującej płyty.) Proszę zauważyć, że w najlepszych kabinach parowych, które są w cenie po kilkadziesiąt tysięcy złotych, jako okładzina ścienna stosowana jest wyłącznie płytka ceramiczna.
Pozdrawiam,


odpowiedz
Myślę ,że najlepszym rozwiązaniem będzie udanie się do sklepu gdzie została zakupiona kabina i zapytanie o możliwośc dokupienia oryginalnej szyby.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Jeżeli mieszkasz w Łodzi to proponuję firmę REZAL.

To jest producent i wykonają dowolne tafle ze szkła.
Co jest istotne - bedziesz miał szkło ESG.

Vega-Heizungen.
Poland


Profil Wiad. Pryw. E-mail www

odpowiedz
Witam.
Są to szyby hartowane więc muszą być odwiercane przed procesem hartowania.
Zapraszamy do zakupu części kabin prysznicowych, szyb itd. do nas!
Kontakt: biuro@pabllo-serwis.pl
tel. 668 938 466 [/b]


Profil Wiad. Pryw. E-mail www

odpowiedz

E-łazienki

E-ściany

E-izolacje

E-ogródek

Najpopularniejsze tagi:


Zamów newsletter