« Zobacz poprzedni temat
Jak zamontować matę grzejną

Stłuczona szyba kabiny prysznicowej - dorobienie z PCV

Witam. Jakiś czas temu stłukła mi się szyba w kabinie prysznicowej (podobna do tej z załączonego zdjęcia). Chciałem aby jakiś szklarz dorobił mi taką na wymiar. Pięciu fachowców oglądało i żaden nie chciał się podjąć wykonania. Problem może wynikać z tego, że w tej szybie było kilka otworów, m. in. na lustro, słuchawkę, masażer do stóp, itp. Jako że nikt nie chce się wykonać takiej, chciałbym kupić akrusz płyty PCV i zam dociąć odpowiedni wymiar i wykonać otwory. Pytanie czym to zrobić? Czy mogę posłużyć się tradycyjną wyżynarką? Czy otwory mogę wykonać otwornicą do drzewa? Jeżeli nie to jakimi narzędziami mam się posłużyć i ewentualnie gdzie je zakupić?


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Witam,
nie ma sensu bawić się w dopasowywanie płyty. Wcześniej, czy później wszystkie niedokładności powstałe przy wycinaniu otworów na większe elementy staną się przyczyną pęknięcia płyty pod wpływem destrukcyjnego oddziaływania temperatury. Ścianę należy wyłożyć płytką ceramiczną i dobrze uszczelnić ramy kabiny (po 4 bokach brakującej płyty.) Proszę zauważyć, że w najlepszych kabinach parowych, które są w cenie po kilkadziesiąt tysięcy złotych, jako okładzina ścienna stosowana jest wyłącznie płytka ceramiczna.
Pozdrawiam,


Profil Wiad. Pryw. www

odpowiedz
Myślę ,że najlepszym rozwiązaniem będzie udanie się do sklepu gdzie została zakupiona kabina i zapytanie o możliwośc dokupienia oryginalnej szyby.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Jeżeli mieszkasz w Łodzi to proponuję firmę REZAL.

To jest producent i wykonają dowolne tafle ze szkła.
Co jest istotne - bedziesz miał szkło ESG.

Vega-Heizungen.
Poland


Profil Wiad. Pryw. E-mail www

odpowiedz
Witam.
Są to szyby hartowane więc muszą być odwiercane przed procesem hartowania.
Zapraszamy do zakupu części kabin prysznicowych, szyb itd. do nas!
Kontakt: biuro@pabllo-serwis.pl
tel. 668 938 466 [/b]


Profil Wiad. Pryw. E-mail www

odpowiedz

E-ściany

E-dach

E-okna

E-instalacje

Najpopularniejsze tagi:


Zamów newsletter