Malowanie fundamentow dysperbitem??

Czyli kłamią?...


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Tak! Przecież gdybym kiedykolwiek coś napisał i dostał bana to wszystko do bana by zostało. Gdybym miał blokadę nie mógłbym Pani złożyć życzeń. Nie piszę w Muratorze bo winni mi są kasę ( przegrali sprawę w sądzie ) nie egzekwuje jej komorniczo, bo wolę jak są nieuczciwi!
Co do sprawdzenia może Pani wejść w profil i zobaczyć ile postów napisałem!
http://forum.muratordom.pl/member.php?154994-Tomasz-Brzęczkowski


Profil Wiad. Pryw. E-mail www

odpowiedz
??
Cytat:
mnie tylko przeszkadzają w Wgregorze dwie rzeczy.

1. uparcie twierdzi że nie jest Brzęczkowskim - co jest mało prawdopodbne.
2. Pisze nie na temat.


Co do punktu pierwszego, zaliczyłem kiedys kilkugodzinną rozmowę z TB, Wgregor mówi dokładnie to samo tzn nie tylko ma takie same poglądy ale tez mówi dokładnie słowo w słow co TB, robi te same eksperymenty co TB ("zakopałem kiedyś kabel grzejny w gruncie" itd. O tym podczas rozmowy mówił mi TB. Czyli co? Wgregor zakopał? TB zakopał? Razem zakopali? Jeden kabel? Dwa kable? )


zbyt wiele rzeczy się zgadza z moimi opiniami co do Pana z tego linka


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Mało tego... gdyby Pani sobie zadała trudu - to znalazłaby Pani, że Wgregor - pisał wyraźnie, że przenosi moje teksty z innego forum. Przecież nigdzie nie pisałem pod inny nickiem ! Jak mnie nie chcą to nie dzielę się doświadczeniem.
Jak Pani myśli mam bana na FM czy nie - tam twierdzą, że mam, że mnie wyrzucono.


Profil Wiad. Pryw. E-mail www

odpowiedz
Myślę jedno-98%Pana wypowiedzi jest nie na temat. Wkurza to zbyt wielu, by nie zwrócić na Pana uwagi-niestety tej negatywnej uwagi. Ja też mam Pana wypowiedzi nie na temat dość.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Myślących nie wkurza...


Profil Wiad. Pryw. E-mail www

odpowiedz
Nawet i myślących już Pan wkurzył ;] haahahahhaahahahah


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz

E-mieszkanie

  • Marchewka z groszkiem

    Marchewka z groszkiem

    Marchewka z groszkiem może stanowić zarówno zestaw bukietu surówek, jak i być lekkim obiadem.

E-ściany

E-ogródek

  • Inwentaryzacja zieleni

    Inwentaryzacja zieleni

    Wybudowanie domu i posadzenie drzewa to wyzwanie, lecz załatwienie wszelkich formalności urzędowych związanych...

E-dach

  • Lekkie pokrycia dachowe

    Lekkie pokrycia dachowe

    Obok najbardziej popularnych lekkich pokryć z gontów bitumicznych oraz blach, istnieje cała gama materiałów...

Najpopularniejsze tagi:


Zamów newsletter