Wybór okna dachowego

Witam wszystkich. Proszę o poradę. Muszę zakupić nowe okno dachowe najlepiej właz (bo to jedyne wejście na dach). Ostatnie nawałnice dosłownie zwiały mi okno z dachu. Mam dziurę w dachu wielkości 50/70. Jakie okno najlepiej wybrać i żeby nie bylo za drogo. Dodam, że pomieszczenie, gdzie zwiało to okno jest pomieszczeniem ogrzewanym i mieszkalnym. Dodatkowo: czy szukać firmy, która sprzedaje okna wraz z montażem, czy lepiej kupić samo okno i poszukać jakiegoś dobrego dekarza. Z góry dziękuję za wszelkie porady.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Dlaczego nie? Jedno okno także wstawi. No i myślę, że bez większych problemów. W końcu nie za darmo... to co ma narzekać? Wink


Profil Wiad. Pryw. www

odpowiedz
http://hotprice.pl/offer/details/guid/250-zl-rabatu-na-dowolne-okno-dachowe-velux
teraz tak sie kupuje okna dachowe Smile


Profil Wiad. Pryw. E-mail

odpowiedz
Przemek napisał:
http://hotprice.pl/offer/details/guid/250-zl-rabatu-na-dowolne-okno-dachowe-velux
teraz tak sie kupuje okna dachowe Smile


Sposób zakupu na pewno interesujący, ale na pewno nie opłacalny!!!
kupon o wartości 250zł od ceny katalogowej okna o cenie powyżej 1000zł.
A więc najbardziej korzystna oferta to 25% rabatu dla okna które kosztuje 1000zł
Przy oknie o większej wartości rabat nam spada.
Pomijam kwestie wykupienia kuponu.

Bez tego całego zamieszania z kuponami okna w dobrym sklepie internetowym można kupić bez problemu z rabatem 25%.
A jak się trafi na promocję to nawet z 30% rabatem.


Profil Wiad. Pryw. E-mail www

odpowiedz
Polecam okno wyłazowe termoizolacyjne Fakro:
e-nobi.pl/produkt/243/86/Stolarka_drzwiowa_i_okienna/Okna_Dachowe/Okno_wylazowe_termoizolacyjne_FW_R_L_U3_Fakro.html

Pamiętajmy, że do okna niezbędne jest dokupienie kołnierza. Przy zamówieniu z kołnierzem rabaty specjalne.

Pozdrawiam


Profil Wiad. Pryw. E-mail www

odpowiedz
Bzdura,

do takich celów tylko okno wyłazowe Okpol 55x78 - nazywa się Novo i u większości ich dealerów dostępne za około 750 pln brutto z kołnierzem do montażu.

Jest nawet w dwóch wersjach w tej samej cenie - drewno i PVC .


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
http://www.okpol.pl/www_okpol/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=4&Itemid=82 zobacz ten adres . Sugeruje zrobić właz z pcv który też mają w ofercie.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
okar4 napisał:
http://www.okpol.pl/www_okpol/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=4&Itemid=82 zobacz ten adres . Sugeruje zrobić właz z pcv który też mają w ofercie.


Miał być wyłaz do pomieszczenia ogrzewanego. Wyłazy z powyższego linka nie nadają się !!!
Tak jak napisał Budo Hurt do tych celów prędzej wyłaz Novo, jeżeli chodzi o
Okpola. http://www.okpol.pl/www_okpol/index.php?option=com_content&task=view&id=41&Itemid=104
Fakro: http://www.fakro.pl/wylazy/okno_wylazowe.php
Velux: http://www.velux.pl/klienci/produkty/okna_dachowe/wylazy_dachowe/gxl


Profil Wiad. Pryw. E-mail www

odpowiedz

E-łazienki

  • Łazienka z oknem

    Łazienka z oknem

    Łazienka z oknem to domena głównie domów jednorodzinnych. Głównym atutem tego rozwiązania jest...

E-aranżacje

  • Styl retro

    Styl retro

    Styl retro to, najkrócej mówiąc – wnętrze z przeszłością.

E-ściany

E-dach

  • Lekkie pokrycia dachowe

    Lekkie pokrycia dachowe

    Obok najbardziej popularnych lekkich pokryć z gontów bitumicznych oraz blach, istnieje cała gama materiałów...

Najpopularniejsze tagi:


Zamów newsletter