Sypialnia kolor piaskowy i jaki jeszcze?

Witam, moja mama urządza sypialnie, jednak nie może zdecydować się na kolor. Koncepcja jest następująca pokój ma być pomalowany na 3 kolory. Dwie ściany są już pomalowane na kolor piaskowy. Pozostają jeszcze kolejne dwie ściany oraz ścianka od komina. Jakie kolory byłoby najlepiej połączyć z tym kolorem piaskowym? Dodam, że na podłodze jest mozaika w kolorze jasno brązowego. A na suficie mają być panele, i tu drugie moje pytanie, co również z kolorem paneli?


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
http://www.e-mieszkanie.pl/artykuly/151,sypialnie

rzuć okiem na przykłady aranżacji


odpowiedz
W aranżacji stosuje się zasadę, zę najlepiej wyglądają wnętrza urządzone w maksimum trzech kolorach, dlatego zastanów się na tymi ścianami, tzn. wybierz może jeden kolor, a nie dwa. Do piaskowego pasują wszelkie barwy ziemi, czyli odcienie naturalne, od żółtych, przez pomarańcze, czerwienie, aż do zieleni. W zależności jaki efekt chcesz uzyskać , jesli ma być spokojnie, to zielenie bedą odpowiednie, jeśli chcesz ozywiś wnetrze to maluj na czerwono, a słonęczną sypialnię stworzy żółty.
Co do paneli, to tez jakiś delikatny kolor, może również piaskowy?
Spróbuj tak: piskowa baza, do tego dwie ściany w innym kolorze + dodatki jeszcze innej barwy (piaskowy+żółty+delikatny zielony - oliwkowy)


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Zrób ankietę z kolorami jakie ewentualnie byś chciał/a najprościej :)


Profil Wiad. Pryw. E-mail www

odpowiedz

E-łazienki

  • Wybieramy drzwi do łazienki

    Wybieramy drzwi do łazienki

    Łazienka to specyficzne pomieszczenie – najczęściej niestety niezbyt duże, za to nieodzowne w każdym mieszkaniu i domu. Dlatego wybierając drzwi...

E-izolacje

Urządzone.pl

E-dach

Najpopularniejsze tagi:


Zamów newsletter