« Zobacz poprzedni temat
Szkolenia BHP Warszawa

Przydomowe oczyszczalnie ścieków -opinie

Nie wiem czy dobrze wybrałem miejsce,chciałem poznać Wasze opinie na temat przydomowych oczyszczalni ścieków,planuje zamontowac taka oczyszczalnie na działce - jedna firma przedstawiła mi ofertę i przyznam,że możliwe że się skuszę,bo maja w tej chwili promocyjną cenę.
Jednak z uwagi na to,ze wcześniej nie miałem kontaktu z tematu,chciałem zapytać o opinie ?


odpowiedz
promocyjna cena zawsze się znajdzie.

Napisz jaki mają system i jakie masz potrzeby...

pozdrawiam L


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Nie znam się za bardzo na temacie.Potrzebuje nie za dużej oczyszczalni na działkę rekreacyjną,taką ofertę znalazłem :

http://www.ekosan.pl/oczyszczalnia-sciekow.html

Promocja jest dla oczyszczalni drenażowych i "bio".


odpowiedz
Promocje znajdzie się zawsze. Ale trzeba uważać żeby nie złapać się na oczyszczalnię marketową. Grubość ścianek bardzo mizerna, tworzywo z wtórnego przemiału, rury łamiące się i uginające pod naciskiem dłoni. Mimo że PCV to i tak bardzo cienkie.
Oczyszczalnie o dużej grubości ścianek, dobre jakościowo, z dobrego polietylenu i z odpowiednia grubością rur PCV produkuje firma z województwa łódzkiego, Podsyłam adres http://oczyszczalnie-eko.com/


odpowiedz
Osadnik 2000l tak wygląda:


odpowiedz
Witam,
Mam pytanie czy jak zbuduje przydomową oczyszczalnie ścieków to będę zmuszony przyłączyć sie do sieci gminnej wod-kan jak bedzie poprowadzona w drodze przy mojej działce czy nie?


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Jeżeli postawisz ją przed wybudowaniem sieci, to nie musisz się podłączyć.
Sprawdź w warunkach zabudowy jaki masz wpis.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Dzięki.Jeszcze nie ma sieci więc mogę spokojnie budować oczyszczalnie.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Spokojnie Grzegorz - prawo nie może działać wstecz. Tak jak wspomniał przedmówca - jeżeli w warunkach zabudowy masz pozwolenie na budowę oczyszczalni to możesz ruszać z tematem. A jeżeli jesteś konkret facet i lubisz rozwiązania z górnej półki to skontaktuj się z firmą HABA RL. Kontakt znajdziesz na stronie www.haba.pl.

Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków
Biopreparaty do szamb i oczyszczalni


Profil Wiad. Pryw. www

odpowiedz
Nie polecam na pewno firmy Zielone Oczyszczalnie. Bazują na opinii oczyszczalni NV a faktycznie sprzedają wyłącznie faliksnavis. Jak ktoś chce to niech kupuje, krótko będzie się cieszył i nie wie się co to dobra oczyszczalnia Smile


odpowiedz
Witam,
ja montowałem oczyszczalnie. Fakt jest dużo firm na rynku . Ja po szukaniu znalazłem dobrą firmę , która robi w całej Polsce.
Jeżeli ktoś będzie chciał więcej info to napiszcie tucan4@interia.pl

Polecam z czystym sumieniem Smile


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś konkretnego na temat oczyszczalni ścieków, polecam tobie zapoznanie się z tym poradnikiem www.oczyszczalnie.e26.eu . Jest napisany bardzo przystępnie i po jego przeczytaniu będziesz sporo wiedział w temacie.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Jeśli o mnie chodzi to wszystko co niesie za sobą dbanie o środowisko jest jak najbardziej wskazane. Taka oczyszczalnia nie jest złym pomysłem i jeśli tylko fundusze pozwalają to można ją stosować.


Profil Wiad. Pryw. www

odpowiedz
Oczywiście, że budowa przydomowej oczyszczalni ścieków to świetna sprawa. Fakt, koszty budowy są większe niż tradycyjnego szamba, ale w przeliczeniu na kolejne lata to się zwróci i to z nawiązką. Teraz produkowane są bezobsługowe oczyszczalnie, więc w ogóle nie ma z nimi kłopotów. A poza tym oczyszczalnie są bardziej ekologiczne. Odprowadzasz ścieki a jednocześnie ochraniasz środowisko, chyba lepszej opcji nie ma. System oczyszczania zamyka obieg wody w przyrodzie, przywracając ja środowisku. A jak wiadomo, wody na naszej planecie jest coraz mniej. Jeśli chcesz to mogę Ci polecić profesjonalną firmę, ktora zajmuje się tym fachem. Sam korzystałem z ich usług, kiedy to właśnie budowałem na swojej posesji taką oczyszczalnię. Póki co jestem bardzo zadowolony. A co do tej firmy NARO (szamba-baseny.com.pl), to pełen profesjonalizm. Ich produkty są naprawdę dobre, świadczą o tym zresztą wszystkie atesty, które posiadają. Jeśli jednak nie zdecydujesz się na przydomową oczyszczalnie ścieków to zbuduj chociaż szambo ekologiczne. Dobry i taki wkład w dbanie o środowisko Smile Firma ma stronę internetową, więc możesz sobie poczytać o oczyszczalniach.

BOB-BUDOWNICZY


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Witam serdecznie mam do zaproponowania przydomową oczyszczalnie ścieków bez obsługową świetnie działa i cena też jest świetna . Jeżeli jesteście państwo zainteresowni proszę pisać pgrabiec@i-eco.pl opinie użytkowników do wglądu.

Technologia tworzona z pasją.


Profil Wiad. Pryw. E-mail www

odpowiedz

E-mieszkanie

E-ściany

E-instalacje

E-łazienki

  • Wybieramy drzwi do łazienki

    Wybieramy drzwi do łazienki

    Łazienka to specyficzne pomieszczenie – najczęściej niestety niezbyt duże, za to nieodzowne w każdym mieszkaniu i domu. Dlatego wybierając drzwi...

Najpopularniejsze tagi:


Zamów newsletter