« Zobacz poprzedni temat
Warsztat Samochodowy
Zobacz następny temat »
Przygotowanie płyty OSB

Dobudowa pokoju

Witam serdecznie,
chciałabym się dowiedzieć jakie by były ewentualne koszty dobudowania niedużego pokoju...a więc: posiadam już jeden pokój z aneksem kuchennym, który został zaadaptowany z pomieszczenia gospodarczego(dawna letnia kuchnia).Dalszą częścią tego pomieszczenia jest stodoła,która przylega bezpośrednio do pomieszczenia...a więc jako takie mury już są....nie wiem jakie rozwiązanie musiałoby być na sufit pokoju,gdyż stodoła jest bardzo wysoka....Bardzo proszę o mądre i korzystne porady. Z góry dziękuje za pomoc;)


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
W takim wypadku opuszczenie sufitu, polegające na zabudowie w technologii gipsowo-kartonowej na wieszakach. Proponuję wstawić zdjęcie pomieszczenia, to łatwiej będzie doradzić co i jak.

Wyżej wymieniony post wyraża moje zdanie w dniu dzisiejszym, być może takie samo będzie w dniu jutrzejszym, jednakże zastrzegam sobie prawo zmiany zdania w każdym momencie bez podania przyczyny...
Usługi remontowo-wykończeniowe


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Trudno powiedzieć jakie będą szacunkowe koszty dobudowy pokoju,zależy od jego metrażu oraz materiałów jakich użyjesz. Dobrze byłoby wstawic zdjęcie abyśmy zobaczyli jak to wygląda.


Pozdrawiam GrzejnikiOnline.pl


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
kosty moga byc bardzo rozne zalezne od metrazu np
---
Ogłoszenia Wrocław - darmowe ogłoszenia drobne z Wrocławia


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Witam Wszystkich na forum. Jeżeli chodzi o dobudowę pokoju to należy przede wszystkim podać metraż z jakim mamy do czynienia. Im mniejszy tym koszty powinny być niższe. Poza tym to pytanie należy zadać konkretnemu wykonawcy,czyli firmie która sie tym zajmie.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz

E-izolacje

E-okna

E-ogródek

E-instalacje

Najpopularniejsze tagi:


Zamów newsletter