« Zobacz poprzedni temat
Montaż płotków

Koszt podbitki dachowej

mam do położenia 60m2 podbitki z sandingu, zrobienie rusztu. Fachowiec powiedział mi 30złm2. Czy to jest dobra cena, czy przesada? Okolice Wielunia.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Jesli zrobi to solidnie to dobra cena...


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Okolice Sandomierza. Mam troszkę mniejszą powierzchnię do pokrycia. Nie powiedzieli 40 zł/m2. Słyszałam jednak od znajomej, że jest naprawdę dobry. Czy nie przesadza z ceną?


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Uważam że nie powinno się liczyć podbitki z metra kwadratowego tylko z bieżącego. Przykład: mam do wykonania 50mb podbitki o szerokości 25cm, czyli w sumie 12.5mkw, dodam że dach dwuspad wys. do rynny 7m, w szczycie 13. Elewacja w kolorze, świeżo położonym, rusztowanie niestety już rozebrane. Zapraszam tego Pana żeby zrobił mi to za 500zł.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
u mnie ceny są od 20 do 30 zł ale popieram Racka, co innego robienie prostej podbitki a co innego zabawy z docinaniem i kombinowaniem dlatego biorę od całości a nie od metra


Profil Wiad. Pryw. www

odpowiedz
Ja z kolei biorę 30 zł m2 jeśli szerokość podbitki jest powyżej jednego metra i 30 mb jeżeli szerokość nie przekracza metra .Oczywiście doliczam jeszcze za obrobienie murłat i płatwi .


Profil Wiad. Pryw. E-mail www

odpowiedz
Popieram Racka. Podbitka w porównaniu do blacharki jest dużo bardziej pracochłonna . Zawsze z rusztowania . 50 za mb. to nie jest dużo. Jan.


Profil Wiad. Pryw. E-mail

odpowiedz
Cena zależy od jakości materiału i wymiarów. U nas można dostać świerkową podbitkę już od 16 zł/m2. Cennik można znaleźć na stronie: podbitkasroka.pl

PodbitkaSroka.pl - producent podbitki dachowej i boazerii


Profil Wiad. Pryw. www

odpowiedz

E-ściany

E-ogródek

  • Trawy ozdobne

    Trawy ozdobne

    Niektóre gatunki traw ozdobnych ze względu na oryginalne ubarwienie liści lub piękne kwiatostany mogą być sadzone...

E-instalacje

E-izolacje

  • Geokompozyt drenażowy

    Geokompozyt drenażowy

    Przed rozpoczęciem prac budowlanych należy zadbać o odprowadzenie wód gruntowych.

Najpopularniejsze tagi:


Zamów newsletter