Najtańsze ogrzewanie na rynku !!! Grzejniki na podczerwień

Najtańsze ogrzewanie na rynku!!!
Z roku na rok rośnie zainteresowanie ekonomicznym i zdrowym ogrzewaniem za pomocą płytowych grzejników podczerwieni wykonanych z komponentów w nanotechnologii.
Trudno się temu dziwić.
Ogrzewanie podczerwienią to najbardziej efektywna i tania, tak w zakupie - a przede wszystkim
w użytkowaniu - technologia grzewcza.
Ciągły wzrost cen nośników tradycyjnej energii cieplnej ? gazu, ropy, węgla, drewna ? tak ze względu na ich rosnące zapotrzebowanie i zbliżający się koniec ich zapasów oraz ze względu na gwałtownie rosnące ceny ich pozyskania zmuszają praktycznie każdego człowieka do optymalnego wykorzystania energii, i to w każdym przypadku.
TANIE OGRZEWANIE - TO CHCE MIEĆ KAŻDY Z NAS!!
Ten dokuczliwy finansowo temat OGRZEWANIE nie jest tutaj żadnym wyjątkiem ? a płytowe grzejniki na podczerwień "Infrapower", przy właściwym doborze wielkości mocy grzewczej przy swoim niewielkim poborze energii są rozwiązaniem optymalnym i do tego zdrowym.

Wymyślona przez Japończyków, dopracowana przez Szwajcarów
-Nowa Technologia Grzewcza-

? Płytowe grzejniki na podczerwień wyprodukowane w Szwajcarii to dzisiaj najtańsza i najbardziej efektywna technologia grzewcza.
? Już w roku 1967 w Japonii zaprojektowano kabinę cieplną na podczerwień, natomiast w roku 1981 została ona udostępniona do codziennego użytku. Od tego czasu wykorzystywana była przeważnie przez lekarzy w centrach leczniczych, klinikach i kurortach.
? Od lat promieniami podczerwieni ogrzewamy np. inkubatory noworodków.
? Nie jest ogrzewane powietrze a przedmioty, osoby i ściany w danym pomieszczeniu. Działanie paneli możemy tu porównać do działania pieca kaflowego.
? Grubość grzejnika to zalewie 2,5cm.
? Żywotność tych urządzeń określa się na 80-90lat.
? 15 lat gwarancji.


Energooszczędne płytowe grzejniki podczerwieni.

? Energia elektryczna zamieniona na falową energię cieplną sprawia, że ogrzewanie elektryczne dzięki promieniom podczerwonym jest bardzo tanie.
? Koszt zakupu i instalacji jest o min. 30% niższy w porównaniu do innych systemów grzewczych, natomiast koszt ogrzewania jest mniejszy o min. 20%.
? Brak konieczności konserwacji. Żadnych dodatkowych kosztów.
? Wysoka energooszczędność
? Brak strat ciepła.


Korzyści płynące z ogrzewania podczerwienią.

? Pomijając niskie koszty zakupu a później ogrzewania, warto się skupić na dodatkowych korzyściach dla naszego zdrowia i domu:
? Idealne dla osób chorujących na astmę, alergie, schorzenia reumatologiczne i dermatologiczne.
? Zapobiega wzbijaniu się kurzu.
? Nie mamy problemu z wilgocią, z pleśniami i grzybami.
? Łatwość montażu na ścianach i sufitach.
? Wykorzystywany również jako przenośny element grzewczy.
? Możliwość dopasowania do indywidualnej aranżacji wnętrza.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Zgadzam się, najtańsze jest ogrzewanie na podczerwień.
Zapewnia je Słońce. Reszta to bzdury, ogrzewanie prądem
niezależnie od typu grzejnika jest tańsze tylko od ogrzewania
olejem.

Wlodek


Profil Wiad. Pryw. www

odpowiedz
Super sprawa, ja to nabyłem tylko że w Poznaniu.
Polecam


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Super sprawa z tym ogrzewaniem na podczerwień. Sam mam i na nic innego bym tego nie zamienił. Najtańsze znalazłem na stronie infrapanel.pl, a tak naprawde niczym się nie różnią od tych oferowanych na górze no może gwarancją tam gdzie ja brałem oferują 25 lat Smile ! Polecam.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Zakupiłem takie grzejniki i nie jestem z nich zadowolony. Mieszkanie jest w kamienicy. Wysokość ok. 3 metrów. Panele wiszą na suficie. W pokojach od południa jest w miarę ok. Ale pokój od północnej strony jest nie do dogrzania, jeśli miałoby to być ekonomiczne. Z informacji od sprzedawcy wynika, że aby było ekonomicznie, grzejniki powinny działać maksymalnie 20 min w ciągu godziny. Jeśli tak działają to w pokoju jest ok 18 stopni. Trochę lepiej w pokojach południowych ok 19,5. Ale to przy temperaturach w okolicach 0 stopni na dworze. W takich warunkach zużycie na poziomie 20-25 kWh na dobę na samo ogrzewanie. Nie dodałem, że na noc w pokoju północnym ustawiam sterownik na 16 stopni a w południowych na 19. I jakoś nie odczuwa się temperatury o 2 stopnie wyższej od zadanej. Od wczoraj mamy ujemne temperatury na dworze i w pokojach od południa, żeby było w miarę znośnie grzejniki są tak ustawione, że działają pół na pół, czyli zużycie będzie dość wysokie. Pokój północny został wyłączony z użycia:).

Teraz myślę co zrobić, aby dogrzać pokój północny. Byli już kominiarze i mają dać znać, czy będzie możliwe podłączenie kozy. Myślę jeszcze o założeniu w tym jednym pokoju listew grzewczych, ale nie wiem, czy to będzie lepsze rozwiązanie. Trzeba poradzić się kogoś mądrego w tym temacie.

A na razie grzać, płacić i płakaćSmile


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Szykować drzewo 2 zimy naprzód, sprzedać fury, skóry i komóry.
Za to kupić kury, ziarno, groch, fasola, zakopcować ziemniaki.
Kupić choć 1 kotka, dobrze grzeje i pomaga na bóle plecy.
WIG20 spadnie w tym roku do 8-9.000, a za 2 lata nikt nie będzie pamietał że istniała giełda.
Tradycyjna gospodarka będzie bardziej w cenie niż Maybach.
A tyPOwe miastowe to mają wogóle przeje.ane.
Rolling Eyes
Czasy Stanu Wojennego będą wsPOminać jako Eldorado.
Dr Adolf Nowak
NSPAP


Profil Wiad. Pryw. E-mail

odpowiedz
Ja tylko się już zastanawiam, czy emerytury i renty przestaną wypłacać przed wakacjami czy dopiero PO? Very Happy
Dr Adolf Nowak
NSPAP


Profil Wiad. Pryw. E-mail

odpowiedz
lukaswdk napisał:
Najtańsze ogrzewanie na rynku!!!.


"Najtańsze ogrzewanie na rynku !!! Grzejniki na podczerwień" - OJ, Z TAKIM STWIERDZENIEM TRZEBA BARDZO UWAŻAĆ! Mogą odezwać się inne firmy i będzie "klops"Nawet wielkie koncerny piszą " chyba, prawdopodobnie najtańsze" itp.....


Profil Wiad. Pryw. E-mail www

odpowiedz
W kwestii najtańszych grzejników,to nie wiem czy w ogóle istnieje takie pojecie. Mogą być tanie,ale co z jakością? Wszystko ma swoja cenę,a ja zachęcam każdego klienta do kupna grzejników dekoracyjnych, ładnie się prezentują i oddają ciepło.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Do użytkownika qubanczyk... Są tylko dwa sposoby aby ogrzać pomieszczenia i oba trzeba zastosować jednocześnie. 1. Ocieplić ściany zewnętrzne i wstawić nowoczesne okna. 2. Ogrzewanie
podłogowe na podczerwień. Sądzę, że płyty grzejne na wysokości 3 m nad poziomem podłogi nie są w stanie ogrzać całego pomieszczenia, ponieważ powierzchnia grzejna jest zbyt mała w stosunku do jego kubatury. Poza tym przy tej odległości od podłogi trudno spodziewaćsię odczuwalnego efektu cieplnego. Moc zainstalowanego ogrzewania nie wystarczy aby dogrzać podłogę! W przypadku ogrzewania podłogowego efekt cieplny promieniowania podczerwonego odczuwalny jest natychmiast,
a podłoga jest żródłem promieniowania, a nie odległy sufit. Bliższe informacje i osobisty kontakt można znaleźć pod www.enerbau.pl (Nie wszystko ciepłe, co promieniuje Very Happy )


Profil Wiad. Pryw. E-mail www

odpowiedz
A ile kosztuje taka folia. I jaka jest gwarancja, że ona dogrzeje ten zimny pokój. No i w pokojach jest drewniana podłoga, czy pod taką można założyć tę folię?


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Folię na podczerwień można zakładać na każdym podłożu w tym też na istniejącej podłodze drewnianej. Konieczne jest wtedy założenie paneli podłogowych na folii. Całkowita grubość nowej podłogi nie przekroczy grubości 1 cm. A co z izolacją budynku? Co z oknami? Gwarantować można wtedy, gdy wszystko jest w porządku.


Profil Wiad. Pryw. E-mail www

odpowiedz
Posiadam od zeszłego roku takie Infrapanele z firmy z Chorzowa.

Zakup z montażem 7 tysięcy...
Rachunki za prąd ok. 120 zł/ miesięcznie...
Ciepło jakie dają BEZCENNE Very Happy

heee heee a tak serio to moja żona jest okropny zmarźluchem i kupiliśmy takie panele tylko dlatego, ze działaja jak słońce, a jej ze słońca w lato nie da sę zabrać. Efekt jest taki że teraz przynajmniej w zime siedzi w domu bo jej się nie chce wychodzić z takiego przyjemnego ciepła, a wczesniej całymi dniami przesiadywała u kolezanek . Wiedzialem co kupić Very Happy


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
No to poszedłeś w odstawkę teraz ma ciepło bez przytulania ;P


Profil Wiad. Pryw. E-mail

odpowiedz
Bolesław, nie tylko fachowość, ale i poczucie humoru Wink


Profil Wiad. Pryw. E-mail www

odpowiedz

E-instalacje

 • Na co zwrócić uwagę wybierając...

  Na co zwrócić uwagę wybierając kolektor próżniowy

  Kolektory próżniowe charakteryzują się wysoką wydajnością. Jednak między różnymi urządzeniami tego typu mogą występować znaczne różnice...

E-mieszkanie

Urządzone.pl

 • Znamy jurorów IV edycji konkursu na...

  Znamy jurorów IV edycji konkursu na projekt wnętrza

  Konkurs na projekt wnętrza z grzejnikiem to wyzwanie dla architektów i szansa na zdobycie cennych nagród. Jurorem konkursu będzie m.in. Natalia Nguyen

E-ogródek

 • Czas na: budki lęgowe dla ptaków

  Czas na: budki lęgowe dla ptaków

  Do wiosny niby jeszcze zostało trochę czasu, ale przyroda już się do niej zaczyna szykować. Dlatego o budce lęgowej dla ptaków warto pomyśleć już...

Najpopularniejsze tagi:


Zamów newsletter