« Zobacz poprzedni temat
Brama garażowa dla nowicjusza

Bramy garazowe Krispol

Co sdzicie o bramach garazowych Krispol


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Ja mam od 2 lat, wymiar 2,5m x 2,5m jestem bardzo zadowolony, solidne profile nie jakaś blaszka jak puszka od śledzi. Mogę z czystym sumieniem polecić.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Dziękuję za informację.
Chyba się zdecyduje na właśnie tego producenta.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Tylko uważajcie na bramy garażowe "firmy" KRISPOL, których szerokość przekracza 4 metry!
Może się wypaczać górna sekcja (panel). KRISPOL nie informuje o tym przed zakupem. Ich dział reklamacji twierdzi potem, że to NORMALNE zjawisko!!!! Shocked


odpowiedz
Z pewnością ilość reklamacji związanych z tym "wypaczeniem" stała się podstawą do wniosku, że to normalne ;D


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Tak to jest, jak się ktoś bierze za dzieło, które go przerasta. Powinni uczciwie powiedzieć: NIE POTRAFIMY WYKONYWAĆ BRAM POWYŻEJ 3 METRÓW SZEROKOŚCI! Laughing


odpowiedz
Dziś Firma KRISPOL niesamowicie mnie zaskoczyła (oczywiście pozytywnie) montując mi GRATISOWO nowy napęd SOMFY (z 2-letnią gwarancją!).
I szczelina znikła Exclamation Very Happy


odpowiedz
Miło słyszeć dobre informacje odnośnie różnych firm,to od razu zwiększa wiarygodność. Zapraszam także na naszą stronę eltrox.pl służymy także fachową pomocą.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Zdecydowanie mogę polecić bramę segmentową górną, automatyczną NORMSTAHL...czy to Euro (obecnie: Sekura bardziej innowacyjna - z tego co mi wiadomo) czy G60 SATIN...ja mam akurat Euro-Flair i jestem bardzo zadowolona.

Są to bramy bardzo szczelne, o solidnej konstrukcji, o silnym automacie, wyjątkowo atrakcyjne i estetyczne, ciche, śliczne, nieawaryjne, a do tego naprawdę w atrakcyjnych cenach. Polecam gorąco jako użytkwniczka bramy.

www.normstahl.pl


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Ja polecam bramy garażowe POL-MET - sprawdź


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Moim skromnym zdaniem najważniejszy jest stosunek jakości do ceny. Dlatego w takich sprawach wole udać się do www.ciepleoknagrodzisk.pl . Z mojego doświadczenia wiem, że są niezawodni.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Witam,

Ja nie polecam tych bram. Ogólnie miałem ich 2 sztuki - jedną u syna drugą u mnie.

Z obiema były problemy - nie jakieś wielkie - ale takie eksploatacyjne - zacinał się mechanizm, jakieś kółko na prowadnicy po jakimś czasie się wytarło.

Kolega polecił mi jedną firmę z Wrocławia (ja pochodzę z okolic), która sprzedaje bramy garażowe Wiśniowski - póki co zamontowałem u syna. Brama działa już od 4 miesięcy i póki co nie ma większego problemu. Kupowałem bramę garażową oraz serwis jej zamontowania w tej firmie:
http://www.oknosol.pl/bramy-garazowe-drzwi/bramy-segmentowe. Firemka okazała się dość pomocna - fachowe doradztwo etc, ale pracownicy montujący to poniżej wszelkiej krytyki. No ale jakoś ich zniosłem...

Mam nadzieję że jakoś pomogłem.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz

E-ściany

E-ogródek

E-instalacje

E-łazienki

  • Baterie podtynkowe

    Baterie podtynkowe

    Łazienka to miejsce wyciszenia i odpoczynku, dlatego warto urządzić ją funkcjonalnie oraz komfortowo.

Najpopularniejsze tagi:


Zamów newsletter