Zobacz następny temat »
Bateria prysznicowa ścienna

Studzienka wodomierzowa 1000x1800 mm gdzie najtaniej

Szukam taniej studzienki wodomierzowej średnicy 1000mm i wysokiej na 1800mm + -, jednak ceny przyprawiają o zawrót głowy. Polietylen, lub laminat , gdzie polecacie szukać.? Czasami lokalnie gdzieś ktoś produkuje laminatowe , proszę o pomoc i namiary. Ceny powyżej 1000 pln to trochę dużo jak na mnie. może coś poradzicie.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
U mnie jest maly producent gdzie za kreg wola sobie 110zl pokrywa kolo 70zl dolicz sobie do tego wlaz wiec z transportem jak w mojej okolic taka studzienka nie przekroczy nawet 1000zl. Ale z tego co sie orientuje kregi beda z atestem to moze przekroczyc dana kwote


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
dzięki za info. ale w gre wchodzi tylko wyrób z polietylenu lub laminatu szklanego, ponieważ grunt jest podmokły.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz


Studnia wykonana jest z polietylenu w technologii formowania rotacyjnego jako zbiornik monolityczny. Studnia jest zamykana pokrywą z polietylenu. Wewnątrz studni znajdują się stopnie włazowe wykonane z nierdzewnych kształtowników i zamocowane we wpustach na ścianie. Wprowadzenie i wyprowadzenie rur realizowane jest za pomocą uszczelek gumowych o średnicach od 32 do 63 mm. Dodatkowo można zastosować nadstawkę dopasowującą wysokość studni do poziomu terenu.

Średnica studni to 1000mm, dostępne są 3 wysokości:
1600mm
1850mm
2100mm
Nadstawka zwiększa wysokość studni o ok. 300 mm.

Więcej informacji na stronie:
http://oczyszczalnie-eko.com/

i pod nr. tel 507-569-898

W asortymencie także Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków.


odpowiedz

E-ściany

Urządzone.pl

E-izolacje

E-instalacje

Najpopularniejsze tagi:


Zamów newsletter