Zobacz następny temat »
Ile czasu powinna "wietrzeć" farba?

Zabudowa pod skosem- drzwi przesuwne nierealne?

Od dłuższego czasu borykam się z problemem zabudowy skosu w pokoju syna. Zasięgałam opinii kilku wykonawców na temat szacowanego kosztu zabudowy ściany o wymiarach : 180cm (po podłodze) -220cm wysokość w najwyższym miejscu -100cm w najniższym. Ceny wykonania takiej usługi były (moim zdaniem bardzo wysokie- niektórzy proponowali >3500PLN). Pytałam o drzwi z lacobelem.
Część osób odradzała ten tym zabudowy ze względu na stosunkowo małe rozmiary i proponowała tradycyjne drzwi i typową zabudowę "w prostokąt".
Przyznam, że przez chwilę rozważałam taki scenariusz. Fronty mogłyby być dowolnie lakierowane, ewentualnie szklane-lekkie, wybór jest przeogromny. Niestety standardowe "kwadratowe klocki" pod skosami wyglądają fatalnie w porównaniu z systemem przesuwnym pod skosem no i ciągle pozostaje niewykorzystana przestrzeń. Pokój syna nie jest zbyt duży ok-12mkw.

Czy ja muszę rezygnować z drzwi przesuwnych? A jeśli będę chciała je wykonać to jaka jest uczciwa cena za taką zabudowę w Warszawie? Czy ktoś może polecić dobrego wykonawcę ale nie za 3000?
z góry dzięki za pomoc


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Ja niestety nie znam firm z Warszawy . Bo jestem z Gdańska . Ja mnialam bezużyteczny skos pod schodami i go zabudowalam .Teraz mam szafe super pod skosem wlasnie z lacobelam ,ale nie cala bo to jest przdpokoj to dodalam lustro . Skorzystalam z usług galerii indeco w gdansku . maja konkurencyjne ceny . maja 2 punkty etc Gdansk i aleja grunwaldzka ( leroy merlin ) .Jestem szoku bo cena bylam nizsza niz sie spodziewalam .

galeriaindeco


Profil Wiad. Pryw. www

odpowiedz
http://www.e-mieszkanie.pl/artykuly/172,poddasze
polecam dział poddasze


Profil Wiad. Pryw. E-mail

odpowiedz

E-mieszkanie

E-izolacje

 • Walka z grzybem na ścianach

  Walka z grzybem na ścianach

  Jeżeli na ścianach domu pojawiły się szarobrunatne plamy, przypominające pajęczynę, to pewne, że zaatakował ją grzyb.

E-okna

 • Projekt ogrodu zimowego

  Projekt ogrodu zimowego

  Budowa własnej oranżerii kojarzy się jednak z czymś skomplikowanym i czasochłonnym. Nie musi tak być...

E-dach

 • Nowoczesne poddasze

  Nowoczesne poddasze

  Nowoczesne poddasze zostało zaprojektowane przez architektów z firmy A1 i znajduje się w Pradze.

Najpopularniejsze tagi:


Zamów newsletter