Zobacz następny temat »
Ile czasu powinna "wietrzeć" farba?

Zabudowa pod skosem- drzwi przesuwne nierealne?

Od dłuższego czasu borykam się z problemem zabudowy skosu w pokoju syna. Zasięgałam opinii kilku wykonawców na temat szacowanego kosztu zabudowy ściany o wymiarach : 180cm (po podłodze) -220cm wysokość w najwyższym miejscu -100cm w najniższym. Ceny wykonania takiej usługi były (moim zdaniem bardzo wysokie- niektórzy proponowali >3500PLN). Pytałam o drzwi z lacobelem.
Część osób odradzała ten tym zabudowy ze względu na stosunkowo małe rozmiary i proponowała tradycyjne drzwi i typową zabudowę "w prostokąt".
Przyznam, że przez chwilę rozważałam taki scenariusz. Fronty mogłyby być dowolnie lakierowane, ewentualnie szklane-lekkie, wybór jest przeogromny. Niestety standardowe "kwadratowe klocki" pod skosami wyglądają fatalnie w porównaniu z systemem przesuwnym pod skosem no i ciągle pozostaje niewykorzystana przestrzeń. Pokój syna nie jest zbyt duży ok-12mkw.

Czy ja muszę rezygnować z drzwi przesuwnych? A jeśli będę chciała je wykonać to jaka jest uczciwa cena za taką zabudowę w Warszawie? Czy ktoś może polecić dobrego wykonawcę ale nie za 3000?
z góry dzięki za pomoc


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Ja niestety nie znam firm z Warszawy . Bo jestem z Gdańska . Ja mnialam bezużyteczny skos pod schodami i go zabudowalam .Teraz mam szafe super pod skosem wlasnie z lacobelam ,ale nie cala bo to jest przdpokoj to dodalam lustro . Skorzystalam z usług galerii indeco w gdansku . maja konkurencyjne ceny . maja 2 punkty etc Gdansk i aleja grunwaldzka ( leroy merlin ) .Jestem szoku bo cena bylam nizsza niz sie spodziewalam .

galeriaindeco


Profil Wiad. Pryw. www

odpowiedz
http://www.e-mieszkanie.pl/artykuly/172,poddasze
polecam dział poddasze


Profil Wiad. Pryw. E-mail

odpowiedz

E-dach

 • SUPERDEKARZE ROKU 2015 – poznaj...

  SUPERDEKARZE ROKU 2015 – poznaj najlepszych dekarzy w Polsce

  Jak wybrać dobrego dekarza? Nad tym zastanawia się wielu inwestorów. Od siedmiu lat trwa również cykliczny konkurs na SUPERDEKARZA ROKU.

E-instalacje

 • Bezpieczna instalacja elektryczna

  Bezpieczna instalacja elektryczna

  Instalacja elektryczna w budynkach mieszkalnych jest właściwie najważniejszą i często najbardziej intensywnie eksploatowaną instalacją...

E-ogródek

 • Czas na: budki lęgowe dla ptaków

  Czas na: budki lęgowe dla ptaków

  Do wiosny niby jeszcze zostało trochę czasu, ale przyroda już się do niej zaczyna szykować. Dlatego o budce lęgowej dla ptaków warto pomyśleć już...

E-izolacje

Najpopularniejsze tagi:


Zamów newsletter