« Zobacz poprzedni temat
Jakie profile okiennne najlepsze ?
Zobacz następny temat »
Uszkodzone skrzydło okna pcv

Ościeżnica camouflage - czy ktoś montował ?

Planuję wymienić stare ościeżnice w mieszkaniu. Ościeżnice są metalowe, a w dodatku w łazience mam problem, gdyż mam położone kafelki. Zastanawiam się nad ościeżnicą camouflage z classena, ale moja stara ościeżnica nie trzyma pionu (różnica między dołem a górą jest jakieś 10...13 mm).
Mam w związku z tym pytanie do osób, które taką ościeżnicę motowały u siebie, czy da radę założyć ją na tej mojej starej metalowej? Z informacji uzyskanych od sprzedawców wychodzi, ze powinno się je zakładać na starą, jeśli ta jest dokładnie prosta (zwlaszcza jej kąty) i ma utrzymany pion. Dzwoniłem do classena i tam mi powiedziano , że może by dąło radę, ale trzeba u góry coś popodkładać, by utrzymać pion.

A jak to było u Was?
Jak się sprawuje tak ościeżnica na co dzień?
Pozdrawiam


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Mój znajomy montował to "coś". Przy równych ościeżnicach metalowych może to i zdaje egzamin, ale jak wiadomo w polskich blokach mało takich. Przy krzywych prawie zawsze trzeba wyrywać jedną nogę ościeżnicy. Montaż się zakończył na tym, że klient zrezygnował z camouflage i zamówił zwykłe ościeżnice proste. A poza tym te ościeżnice są dosyć trudne do złożenia i montażu. Jeżeli masz kafelki w łazience, natnij je szlifierką, wyrwij starą ościeżnicę i zamontuj ościeżnicę regulowaną. Opaski powinny zakryć ewentualne uszkodzenia.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz

E-okna

  • Projekt ogrodu zimowego

    Projekt ogrodu zimowego

    Budowa własnej oranżerii kojarzy się jednak z czymś skomplikowanym i czasochłonnym. Nie musi tak być...

E-dach

  • Nowoczesne poddasze

    Nowoczesne poddasze

    Nowoczesne poddasze zostało zaprojektowane przez architektów z firmy A1 i znajduje się w Pradze.

E-instalacje

E-łazienki

Najpopularniejsze tagi:


Zamów newsletter