« Zobacz poprzedni temat
sklep CELMA
Zobacz następny temat »
Kuchenka gazowa jaka?

Jaka lodówka lg samsung czy electrolux?

Jak już to LG, koszą konkurencję zwłaszcza lodówkami. Jakościowo dobry sprzęt, do tego energooszczędny. Ma wszystko co potrzeba i ułatwia nam życie, w zależności jakie kto ma preferencje.
Ja zawsze znajdę coś dla siebie.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Jak dla mnie Electrolux jest ok, posiadam pralkę tej firmy od kilku lat i jest niezawodna.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
lodówka elektrolux - popieram


Profil Wiad. Pryw. E-mail

odpowiedz
Mnie się wydaje, że te ostatnie LG GB7138A2XZ kombi dwukolorowe, są bardzo dopracowane, nawet obudowa zewnętrzna jest z dobrego materiału izolacyjnego. Warto zwrócić uwagę na oświetlenie ledowe w tej lodówce, komorę vita - light, no ma tych innowacyjnych rozwiązań sporo przez co zasługuje na medal, który zresztą zasłużenie zdobyła Smile


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
z lodówek... electrolux, ew. gorenje, choć skłaniał bym się ku gorenje (ale tylko model GORENJE RK 6286 E, bo ma szer. 60cm. i ładniejsze wnętrze)
dlaczego ?
gorenje ma dużo ciekawszy design w środku, po prostu miodzio jak dla mnie, połówki balkonów itd.
minusy - małe/niskie pojemniki na warzywa, kratka na spodzie szuflad, zamiast zabudowy z plastiku, przynajmniej model biały tak ma
electrolux - w środku ładnie i co najważniejsze - ERGONOMIA, większa zamrażarka, ogólnie brak większych minusów
bosch - dobrej klasy sprzęt, ale wg mnie... strasznie ubogi wewnątrz,zresztą i tak w większości sprzętu lepszego już montowane są agregaty danfoss'a , także to już nam gwarantuje wys. jakość, także na dobrą sprawę lód. różnią się raczej szczegółami wewnątrz,co do kuchni - electrolux, albo bosch,choć dla mnie mistrzem (chodzi o design) jest amica z serii 608 Cool


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Z designem jest mniejszy problem, bo ogólnie każdy coś sobie wybierze, zależy od gustu. Gorzej dobrać, żeby coś było i ładne i dobrej jakości.
Ja jak szukam sprzętu, to zawsze wybieram tak, który ma sporo elektroniki, wyświetlacze cyfrowe itp. tak żeby program sam dobierał optymalną temperaturę do zawartości. Dobrze też by było, żeby w każdej lodówce były specjalne szuflady na mięso i warzywa, bo zapachy się mieszają i później ciężko domyć wnętrze.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Na mięso, ryby i warzywa to są najlepsze te komory zerowej temperatury. Na przykład mięso i świeże ryby przechowywane w takiej komorze o temp. 0 st.C zachowują wszelkie walory smakowe i zapachowe no i śmiało można je w ten sposób przechowywać, bez zamrażania nawet kilka dni.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Warzywa też można przechowywać w temperaturze 0 st.?
Taka komora byłaby dobra, bo jak chcę coś na obiad wyjąć na szybko, to trzeba godzinami rozmrażać mięso.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Szukam lodówki dość nowoczesnej, ale bez zbędnych udziwnień i przesadyzmu, łatwej w obsłudze, energooszczędnej.
Czy system no frost w każdej lodówce jest taki sam, czy trzeba na coś szczególnie zwracać uwagę?


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Raczej warto zwrócić uwagę czy lodówka posiada dobry obieg chłodnego powietrza, który stabilizuje temperaturę we wnętrzu, dzięki któremu leżące produkty nie ogrzeją się nawet przy dłużej otwartych drzwiach. To też jest istotne, a nie każde lodówki to mają.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Ja akurat mam lodówkę Samsung i póki co działa bez zarzutu, także nie mogę powiedzieć złego słowa. Chociaż czytając niektóre opinie można pomyśleć, że po prostu miałem szczęście Wink


Profil Wiad. Pryw. www

odpowiedz
To tak samo jak moja, chodzi bez zastrzeżeń, z tym, że dla mnie LG jest mistrzem jeśli chodzi o design Smile


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Przy małych dzieciach trzeba sie liczyć z tym, że lodówka jest niedomknięta, albo coś w tym stylu, więc musi być dobrej jakości.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Fajne teraz są te nowe lodówki LG, sama bym chciała taką side by side ale kuchnie mam za małą, może za jakiś czas jak zmienimy mieszkanie moje marzenie się spełni Smile


Profil Wiad. Pryw. E-mail

odpowiedz
I do mniejszej kuchni można coś fajnego dobrać, teraz nie ma ograniczeń, byle cena była przystępna i wybór duży. Znajomi kupili sobie model większy od standardowego, ale nie side by side. Kuchnie mają średnią, ale lodówka nie zajmuje dużo miejsca.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz

E-ogródek

E-ściany

E-okna

E-dach

Najpopularniejsze tagi:


Zamów newsletter