Zobacz następny temat »
przeniesienie wc

Granatowa łazienka

mam granatowo-białą 13m łazienkę z dużym pokojowym oknem, jest bardzo widna od wschodniej strony. wchodząc do niej wieje chłodem,choć nie jest zimna te kolory sprawiają takie odczucie,chciałabym poprzez jakieś dodatki sprawić ją przytulniejszą ale nie mam pojęcia jaki kolor można tam wprowadzić (żółty odpada bo ten zestaw kolorów już się przejadł) proszę pomóżcie.[/b][/u]


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Autor tematu jak dodałby jakieś zdjęcia byłoby dużo łatwiej i lepiej doradzić.


odpowiedz
Wybić kilka kafelek i wstawić czerwone.


Profil Wiad. Pryw. E-mail www

odpowiedz
Czerwony do granatowego? Nieeee. Bardziej jakiś beż, kremowy, ecru. Albo w ogóle skuj kafelki i zrób przytulna łazienkę. Najgorzej jest jak nie dość że łazienka zimna to jeszcze nieprzyjemne kolory. Nawet kąpiel wtedy traci na atrakcyjności.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Witam tan granat z białym to rzeczywiście nieszczęście .Istnieją lakiery i gotowe szablony ktore umozliwiają złagodzenie odczucia chłodu w łazience ale moim zdaniem to dałoby efekt dorażny a tu trzeba pobejść odażniej do tematu Wink pozdrawiam

Cezar


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
brrrr, aż zimno się zrobiło, gdy wyobraziłam sobie to połączenie kolorów w łazience. Ciężko jest wpleść w to jakiś kolor pośredni, bo biały i granat to jak wschód i zachód, żadne pośrednie kolory. Nie wiem czy najlepszym rozwiązaniem nie byłoby faktycznie skucie kafelków. Bo odnośnie wplecenia jakiegoś koloru to z marszu wpadł mi żółty, ale skoro mówisz, że odpada...to nie wiem, może brudny róż, pomarańcz. Albo czerwień - tam, gdzie jest dużo bieli - modny jest teraz styl marynarski także łazienka będzie modnie się prezentować.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Zdecydowanie proszę dodać po prostu drewno, np teak - jasny, albo ciemny merbau. To najlepszy i skuteczny sposób na dodanie łazience ciepła. Kilka drewnianych mebli, drobiazgów, mata podłogowa.
-czterykaty.pl/czterykaty/5,57596,3069300.html?i=0
-dobrzemieszkaj.pl/img/imagecache/600x400__media_10606


Profil Wiad. Pryw. E-mail www

odpowiedz

E-izolacje

E-dach

  • SUPERDEKARZE ROKU 2015 – poznaj...

    SUPERDEKARZE ROKU 2015 – poznaj najlepszych dekarzy w Polsce

    Jak wybrać dobrego dekarza? Nad tym zastanawia się wielu inwestorów. Od siedmiu lat trwa również cykliczny konkurs na SUPERDEKARZA ROKU.

E-ogródek

E-mieszkanie

Najpopularniejsze tagi:


Zamów newsletter