« Zobacz poprzedni temat
Pęknięcia budowlane
Zobacz następny temat »
Koparka z zasilaniem z dwiema pompami

Montaż rusztowan uprawnienia

potrzebne mi sa wskazowki i pomoc w zdobyciu uprawnien na montaz rusztowan


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Witam.

Udać się do najbliższego Zakładu Doskonalenia Zawodowego.
Zapisać się na kurs "Montażysty rusztowań ......" -
Wymagania - zaświadczenie lekarskie.
Szkolenie trwa ok. 80 godzin, po czym następuje egzamin i ... otrzymuje się zaświadczenie ukończenia kursu.

Paweł Piotr


Profil Wiad. Pryw. E-mail

odpowiedz
Jest kilkanaście ośrodków w Polsce, która przeprowadza kursy na montażystę rusztowań budowlanych wraz z egzaminem z IMBiGS. Ceny takiego kursy kształtują się różnie w zależności od ośrodka (700zł - 1200zł). W większości przypadków kurs trwa 2 tygodnie i składa się z części teoretycznej i praktycznej. Poniżej link do listy kilku najpopularniejszych ośrodków rekomendowanych przez Polską Izbę Gospodarczą Rusztowań:
/http://www.rusztowania-izba.org.pl/szkolenia/montazysci/ranking_osrodkow/index.htm
Pozdrawiam Smile


Profil Wiad. Pryw. E-mail

odpowiedz
NASZA ERA Centrum Szkoleń i Rozwoju S.C.
zaprasza na
szkolenia z zakresu montażu rusztowań montażowo – budowlanych metalowych. Szkolenia przeprowadzane są zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie.

* Szkolenie organizowane jest w Siedlcach na terenie renomowanego ośrodka Altrad Mostostal Montaż Sp. z o.o. specjalizującego się w montażu rusztowań, posiadającego atestację na przeprowadzenie szkoleń wydaną przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie ;
* czas trwania szkolenia 7 dni ; szkolenie podzielone jest na część praktyczną i teoretyczną, zajęcia prowadzą najlepsi trenerzy i wykwalifikowani montażyści z firm Nasza Era CSiR S.C oraz Altrad Mostostal Montaż Sp. z o.o. ;
* wymagania do uczestnictwa w szkoleniu: ukończone 18 lata oraz ważne badania lekarskie do pracy na wysokościach powyżej 3 metrów ;
* termin : od 28 czerwca do 2 lipca 2010 ;
* Certyfikat - uczestnik kursu nabywa uprawnienia montażysty rusztowań budowlanych wydane przez IMBiGS – ważne bezterminowo.
* Cena: 850 zł / osoba * + 1250 zł /osoba **
szkolenia zwolnione są z podatku VAT

W cenę wliczono :

* egzamin państwowy, materiały szkoleniowe , skrypt do nauki zawodu montażysty rusztowań „Rusztowania Budowlane. Nowoczesne systemy rusztowań roboczych”
** zakwaterowanie Hotel Arche (7 noclegów), śniadanie, obiad,kolacja, koszt badań lekarskich, dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca szkolenia

W roku 2009 przeszkoliliśmy w zakresie montażu rusztowań montażowo – budowlanych metalowych kilkadziesiąt osób w ramach Projektu Unijnego aktywizacji zawodowej dla byłych stoczniowców prowadzonego przez firmę DGA S.A.
(referencje do wglądu)

Nasza firma jest prężnie rozwijającym się ośrodkiem szkoleniowym, oferującym szkolenia zawodowe,a także kompleksową obsługę z zakresu BHP. Firma Nasza Era zawsze na pierwszym miejscu stawia potrzeby swoich klientów, dlatego też staramy się wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom i przygotowujemy szkolenia, na które jest zapotrzebowanie pośród naszych klientów
Zapraszam do skorzystania z naszych usług
Aneta Kwiatkowska
Nasze doświadczenie mogą potwierdzić nasi klienci, którzy już taką współprace z nami nawiązali. Nasi zadowoleni klienci to m.in. Polska Agencja Żeglugi Powietrznej (agencja rządowa), DGA S.A. (lider w obszarze konsultingu), Warbud S.A. (lider firm budowlanych na rynku Polskim), Goldbeck Sp. z o.o. (lider budownictwa przemysłowego na rynku Polskim), Kosmepol Sp. z o.o. (fabryka Loreal w Polsce), Altrad Mostostal Sp. z o.o. (lider w produkcji rusztowań), Kross S.A. (największy producent rowerów w Europie), Ericsson Sp. z o.o.(lider na rynku telekomunikacji), Cushman & Wakefield Polska Sp. z o.o. (lider na rynku developerskim), Fabryka Urządzeń Dźwigowych Mińsk Mazowiecki S.A., Ruukki Polska Sp. z o.o.(czołowy producent poszyć dachowych i elementów konstrukcyjnych na świecie), pozostali klienci i referencje na stronie firmy.


Profil Wiad. Pryw. E-mail www

odpowiedz
W Krakowie jest ośrodek szkolenia "Białecki" mieszczący się przy ul. Balickiej, ceny podobne jak wyżej i jeśli sie Pan powoła, że
dzwoni z polecenia firmy Global Business Group lub z firmy Monter (obydwie
firmy z Krakowa, sprzedają rusztowania elewacyjne itp) to wtedy możliwy rabat.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Po tym adresem http://www.rusztowania-elewacyjne.pl znajdziesz firmy i instytucje jakie robią kursy montażysty - może będzie coś w twoim rejonie.

Shocked

raV


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Tak przy okazji jeśli robiliście gdzieś uprawnienia montażysty rusztowań albo wiecie gdzie w waszym rejonie takie uprawnienia można zrobić wypełnijcie ten formularz bo zbieram na stronie informacje na ten temat. Publikacja informacji jest oczywiście za free chodzi o to żeby zebrać to w jednym miejscu.

raV


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Witam,
organizujemy kurs na montaż rusztowań
rozpoczęcie 5.05.2012
lokalizacja Tarnów
info: 14 621 00 40


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Dla zainteresowanych przedsiębiorców z Dolnego Śląska, którzy chcą wysłać na szkolenie swoich pracowników polecam projekt "Kwalifkację w górę!". Są to szkolenia z zakresu montażu rusztowań finansowane przez Unię Europejską. Więcej na www.monter.mtmentor.pl.


Profil Wiad. Pryw. E-mail

odpowiedz
Witam, są jeszcze wolne miejsca na najbliższe szkolenia z zakresu Montażu Rusztowań współfinansowane z Unii Europejskiej. Szczegółowe informacje na stronie www.monter.mtmentor.pl.


Profil Wiad. Pryw. E-mail

odpowiedz
Trwa nabór na kurs montażysty rusztowań
Miejsce: Rudawa - ok. 20 km od Krakowa
Cena: 920 zł
Cena zawiera koszt egzaminu!
Szkolenie prowadzone jest zgodnie z programem nauczania IMBiGS.
Szczegóły na www. szkoleniamm.pl
Zapraszamy!
SzkoleniaMM

SzkoleniaMM


Profil Wiad. Pryw. www

odpowiedz
Zapraszamy na kurs Montażysty Rusztowań Budowlano-Montażowych Metalowych w Buku, niedaleko Poznania. E-mail: szkolenia.buk@gmail.com Cena: 1000zł.
https://www.facebook.com/MontazystaRusztowan


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Ośrodek Szkolenia Operatorów Maszyn w Czechowicach- Dziedzicach
cena: tylko 950 zł
tryb: całodzienny, popołudniowy lub weekendowy

http://www.akces.info.pl/szkolenia/terminarz-szkolen1


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz

E-ogródek

E-instalacje

E-mieszkanie

  • Jak kupować materac?

    Jak kupować materac?

    Zakup materaca to inwestycja w nasz dobry sen i dobre samopoczucie w ciągu dnia. Dobry materac to zdrowy kręgosłup, złagodzenie objawów alergii...

E-izolacje

Najpopularniejsze tagi:


Zamów newsletter