« Zobacz poprzedni temat
WSTAWIANIE DRZWI
Zobacz następny temat »
Wykonczenie okien z zewnatrz

Jak naprawić drzwi balkonowe marki WINK HAUSE GRF

Jakiś czas temu zauważyłem że przełączanie pomiędzy pozycją otwarte na uchylne odbywa się bardzo ciężko zupełnie jakby coś blokowało drzwi. Dziś otworzyłem drzwi a potem chciałem przełączyć na pozycje uchylne niestety klamka która i tak bardzo ciężko chodziła dziś ani drgneła. Może ktoś wie jak wyregulować te drzwi. Na stronie która chowa się w futrynie (nie wiem jak sie nazywa) jest kilka śrub może wystarczy poluzować te śruby i będzie ok. Proszę o pomoc.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
[b]Wszelka zmiana położenia klamki tylko przy zamkniętym oknie !!![/b]
Spokojnie.
Najpierw odkręć klamkę, może tam się coś zatarło. Sad


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Odkręciłem klamkę tam jest wszystko ale ok. Ale siostra teraz zablokowała mi całkowicie drzwi nie chcą się otworzyć klamka chodzi wygląda na to że dolny lewy rygiel jest zablokowany, zupełnie nie reaguje na klamkę


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Kwatere jest otwarta czy zamknięta


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Witam!problem nie tkwi w klamce lecz w okuci zamontowanym w drzwiach.Jestem serwisantem okien i drzwi z PCW słóże pomocą.
avis74@wp.pl


Profil Wiad. Pryw. E-mail

odpowiedz
uważam ze trzeba solidnie wyregulować okucia ale samemu nie ma opcki zębyś to zroibł pracuję wiele lat w branży stolarki rózne rzeczy robiłem tak rekreacyjnie bo handlowcem jestem a nie majstrem i wiem o co chodzi z tymi okuciami ale bym się tego nie podjął lepiej wezwij fachowca zapłać i miej święty spokój koszt naprawy amatorskiej regulacji może być dużo wyższy niż koszt interwencji speca.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz

E-dach

E-ogródek

E-izolacje

E-ściany

Najpopularniejsze tagi:


Zamów newsletter